«Форум можливостей для Перемишлянського району» пройде 8 липня

18:00 29 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили, що «Форум можливостей для Перемишлянського району» стане платформою для співпраці громадськості з органами влади і бізнесом.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 29 червня: «У суботу, 8 липня, на Львівщині стартує унікальна подія – «Форум можливостей для Перемишлянського району», на який запрошують громадські організації з усієї області, аби поділитися досвідом успішних проектів. У програмі заходу: презентація діяльності та проектів районних, обласних та місцевих громадських організації; історії успіху вихідців з Перемишлянського краю; спільне напрацювання стратегічних напрямків розвитку для Перемишлянського району».

В облдержадміністрації також запевнили: «Форум розпочнеться о 10:00 у Святоуспенській Унівській Лаврі в селі Унів у Перемишлянському районі та стане платформою для співпраці громадськості з органами влади і бізнесом. Організаторими Форуму є громадська організація «Розвиток краю», «Фундація Галичани», «Молодь Бібрки» та  благодійний фонд «Українська Галицька Фундація». Усім охочим взяти участь у Формі слід зареєструватися за посиланням. Детальніше про форум – на його сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу