Фізособи дистанційно відкриватимуть рахунки в банках

17:42 5 листопада 2018 р.

Національний банк України надав фізичним особам можливість дистанційно відкривати рахунки. Для цього потрібна первинна ідентифікації одним із банків через систему BankID.

Національний банк України (НБУ) надав фізичним особам можливість отримувати дистанційно не лише адміністративні, але й банківські послуги. На веб-сайті НБУ у понеділок, 5 листопада, було оприлюднено механізм віддаленої ідентифікації клієнтів банків через систему BankID. Він передбачає, що ідентифікацію фізичної особи має проводити за її присутності один із банків-учасників системи, а вже після цього ця фізична особа зможе замовляти сервіси та послуги на сайті будь-якої компанії або банку, підключених до BankID НБУ.

Це, зокрема, дасть можливість клієнтам банків дистанційно відкривати рахунки без необхідності відвідувати їхні відділення. Як зазначається в повідомленні, при цьому для надання банківських послуг обов'язковими умовами є виконання вимог фінансового моніторингу.

Відповідальність за належне здійснення ідентифікації та вивчення клієнта відповідно до міжнародних стандартів та законодавства України покладається як на банк, який здійснив ідентифікацію, так і на банк, що використовує інформацію, отриману за допомогою засобів системи BankID.

Відповідні зміни внесено до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу постановою НБУ від 1 листопада 2018 року, яка набуває чинності 5 листопада 2018 року.

Про це повідомило DW.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу