Фіскали протизаконно пришвидшують звітування за новою формою, – експерт

18:17 13 липня 2017 р.

28 квітня міністерство фінансів затвердило своїм наказом нову форму декларації з податку на прибуток. 9 червня вона набрала чинності.

Про це сьогодні, 13 липня, під час прямої трансляції святкового семінару до дня бухгалтера на тему «Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп: реалії та перспективи-2017», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила  директор компанії «Академія професійного бухгалтера» Мар'яна Кавин.

- У листі ДФС від 13 червня цього року податківці рекомендують надавати звіт за півроку вже за цією формою. Хоча пункт 46.6 Податкового кодексу зобов’язує подавати звітність за оновленою формою з наступного звітного періоду, після опублікування. Тобто ті, хто звітує поквартально, повинні  були подати звіт за новою декларацією за 9 місяців. А ті, хто за рік – у 2018 році, - говорить вона.

І хоча позиція фіскалів не відповідає законодавству, фахівець рекомендує вже подавати звітність за оновленою формою. Тому що вона враховує всі зміни, які набули чинності з 1 січня цього року.

- Хоча на сьогодні ще відсутні інструкція чи порядок заповнення декларації. І тому те, чим ми будемо керуватися, це – формулюванням самого рядка  та зносками, - Мар'яна Кавин радить уважно читати що написано.

Вона також нагадала, що фінансова звітність – це обов’язковий додаток до податкової декларації.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу