Фестиваль «Кращий господар Львівщини» відбудеться 21 вересня

14:28 15 вересня 2017 р.


Фото: зі сторінки фестивалю «Кращий господар Львівщини» в інтернет-мережі «Facebook»

Кращого фермера на Львівщині визначать на ринку, де влаштують різноманітні конкурси.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в п’ятницю: У четвер, 21 вересня, на ринку «Шувар» на вулиці Хуторівка (№4б) відбудеться фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017». У межах фестивалю визначать кращого господаря Львівщини серед фермерських і селянських господарств, планується також проведення різноманітних конкурсів (поросячі перегони, зважування птиці на око, доїння кіз, спортивні естафети та інші конкурси), виступи творчих колективів, дегустації тощо».

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз зазначила: «Виробництво сільськогосподарської продукції, в секторі селянських господарств має соціальну спрямованість – це сфера отримання доходів сільськими жителями, з одного боку, і за рахунок даного сектору держава досягає певного рівня продовольчої безпеки, з іншого боку. Саме тому, як продовження стратегічної програми розвитку та підтримки таких господарств, прискорення трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські товарного напрямку, ми організовуємо цей фестиваль».

«На фестивалі діятиме ярмарок, де можна буде придбати якісну продукцію і тим самим підтримати українського виробника. В асортименті ярмарку – фермерські сири та молочні продукти, домашні ковбаси, паштети, копченості, українські устриці, хліб і випічка, різноманітні соуси, конфітюри та джеми, шоколад, мед, десерти і солодощі, крафтове пиво та багато іншого. Фестиваль відбудеться з ініціативи департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу