Фермери на Львівщині можуть отримати безвідсотковий кредит

10:48 21 липня 2017 р.

Заявки й документи для участі в конкурсі прийматимуть до 16 серпня.

У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА повідомили сьогодні, 21 липня,, що регіональна комісія Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств оголосила про початок прийому документів для отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній безвідсотковій основі у розмірі, що не перевищує 500 тисяч гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до п’яти років.

Сума коштів, що будуть розподілені між фермерськими господарствами Львівській області, становить 1950 тисячі грн. Заявки та документи для участі в конкурсі прийматимуть у Львівському відділенні Українського державного фонду підтримки фермерських господарств з 18 липня до 16 серпня 2017 року за адресою: Львів, вулиця Замарстинівській, 49 (другий поверх, телефон – 067 781 82 87) щодня, крім вихідних, з 9.00 до 17.30 (у п’ятницю – до 16.30).

З умовами проведення конкурсу, переліком документів, які подаються для участі у конкурсі та їх зразками можна ознайомитися, скориставшись посиланням. Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:12 9 грудня 2021 р.

У Львівському аеропорті в зоні Duty Free відкриють магазин німецької компанії зі 140-річною історією

На Львівщину зайшов великий інвестор зі світовим ім'ям: 8 грудня в ЛОДА уклали рекордну за вартістю угоду оренди нежитлового приміщення - на понад 3,7 млн.грн.

Рубрика: Економіка

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу