Електрика як тепло – вибираємо якісний котел

11:52 28 липня 2018 р.

Усе більше українців через напруженість у газовому питанні вибирають інші джерела теплоенергії. Одним із пріоритетних джерел тепла є електрика. Отже, як же вибрати якісний електричний котел?

Конструкція

Переважно електричні котли є двох типів - підлогові і настінні. Як правило, найчастіше споживачі вибирають настінні електрокотли, оскільки це дозволяє істотно заощадити простір у кімнаті, де він буде встановлений. Усе менше виробників виготовляють котли підлогового типу - так попит і породжує пропозицію. Все логічно - закон ринку.

Живлення

Електричні котли є однофазними і трифазними. Перші живляться від 220 В, а другим необхідно 380 В, що є далеко не в кожному житловому будинку. Так що однофазний котел - мабуть, універсальний.

Принцип

Принцип роботи електричних котлів є також різний - від тенів і від електродів. Електродні котли більш сучасні, їх частіше вибирають. Однак і вартість їхня трохи вища. Щоб згладити цю різницю на цінниках, можна скористатися сервісом порівняння цін. Так, перейшовши за посиланням, кожен користувач може заощадити на придбанні електрокотла.

Управління

Як правило, управління котлом здійснюється за допомогою пульта або електронної панелі на самому пристрої. Регулювання є плавним і ступінчастим. При плавному регулюванні ви можете варіювати температуру в системі до градуса, а при ступінчастому - тільки на половину, чверть, повну потужність і так далі.

Зручність

Головна відмінність електричних котлів від газових - у відсутності необхідності отримувати дозвіл на їх установку, утрясання погоджень з перевіряючими, контролерами і так далі. Крім того, за прикладом багатьох українців, опалення електричне дозволяє суттєво заощадити.

®

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

11:52 22 червня 2021 р.

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

На Львівщині зріс середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях: на початку червня торік фірми і компанії пропонували потенційним працівникам у середньому 7,8 тис. грн, а станом на 01.06.2021 року – 8,2 тис. грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу