Електронний квиток отримає свою назву у Львові наприкінці березня

17:45 10 лютого 2017 р.

Переможець конкурсу на кращої назву електронного квитка буде нагороджений річним проїзним під №1 на весь транспорт Львова.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 10 лютого: «За декілька днів завершується термін надходження пропозицій на конкурс кращої назви системи електронного квитка у Львові. Від містян уже надійшли понад 200 варіантів назв. Охочі долучитися до конкурсу можуть запропонувати свою назву до 15 лютого».

«Наприкінці березня львівський електронний квиток отримає свою назву. Аби визначитись із найкращими, після завершення прийому пропозицій, відбудеться обговорення з представниками громадськості, оцінка їх конкурсним комітетом і онлайн голосування», – зазначили також у ЛМР.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза розповів: «На сьогодні ми отримали вже понад 200 пропозицій назви електронного квитка. Крім того, надійшло дуже багато фахових пропозицій щодо зовнішнього вигляду і системи роботи квитка. Чимало людей зацікавленні, щоб квиток був платіжним засобом у всіх видах транспорту і навіть у приміських електричках».

«Щодо назви, то найбільше пропозицій надійшло з назвою «Левчик», «Leo Card», «Карта Лева» і «Щасливий квиток». Але й багато оригінальних, таких як: «Зайчик», «Файно їду», «Їздунець», «Подорожуй вільно», «Карта батяра», «Лелека», «Бузьок карта», «Равлик», – повідомив також Олег Береза

«Переможець конкурсу отримає приз – річний електронний квиток під №1 на весь транспорт Львова. Нагадаємо, умови конкурсу прості: назва повинна містити не більше двох слів і викликати позитивні емоції. Вона не повинна асоціюватися з відомими брендами і нести негативний відтінок, а також не містити власних назв. Залишити свої пропозиції можна за посиланням, або на сайті міськради», – повідомили також у ЛМР.

«Електронний квиток – це автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті (АСОП), яка повинна забезпечити прийом оплати за проїзд та облік пасажирів. АСОП впроваджуватиметься майже одночасно на всьому громадському транспорті міста, який охоплює електротранспорт та автомобільний пасажирський транспорт міста», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів