Електроенергія і вугілля забруднюють повітря Львівщини найбільше

20:32 4 травня 2020 р.

Основними забруднювачами повітря Львівської області у 2019 році були підприємства добувної промисловості (44,0%) та з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (37,8%).

На Львівщині обсяги забруднюючих речовин, які надійшли у атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення підприємств, установ та організацій, у 2019 році становили 88865 т, що на 16,7% менше 2018 року.

Із загальної кількості забруднюючих речовин викиди метану становили 44,1 тис.т, діоксиду сірки – 25,4 тис.т, діоксиду азоту – 5,7 тис.т, оксиду вуглецю – 4,4 тис.т. Крім того, викиди діоксиду вуглецю становили 3402,6 тис.т.

Найбільша частка викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами припадає на підприємства Кам’янка-Бузького і Сокальського районів (37,0% і 26,1% відповідно) та м. Червоноград (15,3%).

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області. У цій інформації не конкретизують, наприклад, те, що левова частка забруднення припадає на підприємства енергетичної компанії Ріната Ахметова ДТЕК, яка володіє, в тому числі Бурштинським енергоостровом. 

 "Щоденний Львів" повідомляв, що Денис Шмигаль має причину записатися на прийом до Ріната Ахметова

До теми

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу