Електроенергія і вугілля забруднюють повітря Львівщини найбільше

20:32 4 травня 2020 р.

  • 0

Основними забруднювачами повітря Львівської області у 2019 році були підприємства добувної промисловості (44,0%) та з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (37,8%).

На Львівщині обсяги забруднюючих речовин, які надійшли у атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення підприємств, установ та організацій, у 2019 році становили 88865 т, що на 16,7% менше 2018 року.

Із загальної кількості забруднюючих речовин викиди метану становили 44,1 тис.т, діоксиду сірки – 25,4 тис.т, діоксиду азоту – 5,7 тис.т, оксиду вуглецю – 4,4 тис.т. Крім того, викиди діоксиду вуглецю становили 3402,6 тис.т.

Найбільша частка викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами припадає на підприємства Кам’янка-Бузького і Сокальського районів (37,0% і 26,1% відповідно) та м. Червоноград (15,3%).

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області. У цій інформації не конкретизують, наприклад, те, що левова частка забруднення припадає на підприємства енергетичної компанії Ріната Ахметова ДТЕК, яка володіє, в тому числі Бурштинським енергоостровом. 

 "Щоденний Львів" повідомляв, що Денис Шмигаль має причину записатися на прийом до Ріната Ахметова

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу