Експрес-маршрути курсують до приміського вокзалу Львова, – АТП

15:18 6 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор «АТП № 1» Орест Хамула запевнив: «Відсьогодні, 6 вересня, від автобусної станції «Західної» розпочали курсувати експрес-маршрути».

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 6 вересня: «Як повідомив директор ЛК «АТП № 1» Орест Хамула, відсьогодні, 6 вересня, від автобусної станції «Західної» розпочали курсувати експрес-маршрути. Цей тиждень маршрутки курсуватимуть до приміського вокзалу. Після тижня роботи експрес-маршрутів буде проведено детальний аналіз пасажиропотоку на цих рейсах і їх необхідність. При потребі буде збільшено кількість машин і довжину маршруту».

У міськраді також дослівно цитують Ореста Хамулу, який запевнив: «Відсьогодні розпочали працювати експрес-маршрути. На рейсах працює три машини. Цей перший тиждень автобуси курсуватимуть від АС «Західна» до приміського вокзалу. Далі ми проведемо аналіз пасажиропотоку на цих маршрутах і їх роботу. При необхідності готові збільшити кількість машин і довжину маршруту».

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу