Дві сільради на Львівщині – проти видобутку у них сланцевого газу

16:54 1 жовтня 2013 р.

Відтак закликали депутатів облради не голосувати за угоду з компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.».

Прес-служба обласного осередку ВО «Свобода» повідомляє, що сільради Гумниськ та Новосілок Буського району Львівщини закликали на своїх позачергових сесіях 30 вересня 2013 року депутатів обласної ради не голосувати за узгодження угоди між Україною, компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.» й ТзОВ «Надра Олеська» про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуть у межах ділянки «Олеська», доти, поки не буде дотримано їхніх вимог. А депутатові облради Богданові Козаку, обраному в їхньому мажоритарному виборчому округу, доручили не підтримувати цю угоду.

Свою позицію сільради аргументують тим, що ця угода не пройшла комплексної державної експертизи, й що у ній не передбачено гарантій для територіальних громад на отримання не менш як 10 відсотків вартості прибуткових вуглеводнів та страхового покриття потенційних ризиків, пов’язаних з реалізацією цієї угоди.

Нагадаємо відтак, що, на думку експерта Національного екологічного центру України Олена Міскун, «розробка сланцевого газу означатиме забруднення нових територій». Повідомлялося також, що голова парламентського комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех звернулася в Генпрокуратуру з проханням перевірити відповідність «сланцевої угоди» законодавству України.

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу