Дві обласні програми профінансовані на 100% - протитерористична і пенітенціарна

16:11 25 вересня 2013 р.

Дві обласні програми виконані і профінансовані на 100 відсотків. Це - програма антитерористичних заходів у Львівській області «Суспільна стабільність та антитерористичні заходи у Львівській області на 2013 рік» та програма підтримки органів та установ Державної пенітенціарної служби області на 2013 – 2014 роки.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Загалом у Львівській області діє 48 обласних програм, на реалізацію яких в обласному бюджеті 2013 року передбачено 160,9 млн грн. Сьогодні фінансується 34 програми (71 відсоток), на які уже виділено з обласного бюджету 36,8 млн грн. Середній рівень фінансування обласних програм становить 23 відсотки.
 

Цю інформацію 25 вересня під час слухань у Львівській обласній раді ходу виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік повідомив заступник директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Микола Польовий.

 

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу