Дві обласні програми профінансовані на 100% - протитерористична і пенітенціарна

16:11 25 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2637

Дві обласні програми виконані і профінансовані на 100 відсотків. Це - програма антитерористичних заходів у Львівській області «Суспільна стабільність та антитерористичні заходи у Львівській області на 2013 рік» та програма підтримки органів та установ Державної пенітенціарної служби області на 2013 – 2014 роки.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Загалом у Львівській області діє 48 обласних програм, на реалізацію яких в обласному бюджеті 2013 року передбачено 160,9 млн грн. Сьогодні фінансується 34 програми (71 відсоток), на які уже виділено з обласного бюджету 36,8 млн грн. Середній рівень фінансування обласних програм становить 23 відсотки.
 

Цю інформацію 25 вересня під час слухань у Львівській обласній раді ходу виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік повідомив заступник директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Микола Польовий.

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:30 11 листопада 2019 р.

Президент анонсував референдум щодо дозволу продавати землю іноземцям

Верховна Рада забезпечить між першим та другим читанням законопроєкту про ринок сільськогосподарської землі, щоб землю змогли купувати тільки українські громадяни та компанії, засновані виключно українцями.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 291

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу