Два зяті - генерала і полковника - нагріють військові містечка на Львівщині

20:04 17 лютого 2021 р.

Яворівська квартирно-експлуатаційна частина замовила послуги з постачання теплової енергії на 28 млн грн у ПП «Енергія Захід».

Компанія пов’язана з керівництвом Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Власниками «Енергії Захід» є Роман Білинський та Руслан Сапіга. Перший – зять заступника начальника з тилу академії сухопутних військ Йосипа Саєвича. Другий – зять начальника академії генерала Павла Ткачука.

Про це написали Наші гроші. Львів.

Закупівлю теплової енергії в компанії здійснили за неконкурентною переговорною процедурою через відсутність альтернативи. «Енергія Захід» єдина постачає теплову енергію магістральними та місцевими тепловими мережами. Згідно з поточною угодою, фірма обігріватиме Старицький гарнізон, військові містечка «Центральне», «Старий штаб», «Острог», «Інженерне» та «Гвардійське».

Своє монопольне становище на території військових містечок «Енергія Захід» здобула завдяки конкуренції з пов’язаною фірмою «Галполітрейд-Постач». Компанії об’єднував спільний номер телефону, а їхні тодішні власники були дотичними до академії сухопутних військ.

Після своєї перемоги «Енергія Захід» збудувала нову модульну котельню, яка, за словами керівника Яворівської КЕЧ, суттєво заощадила кошти військових на опалення. Відтак підприємство отримало ексклюзивне право в подальшому обслуговувати котельню.

Загалом підприємство обслуговує щонайменше вісім військових містечок довкола Яворівського полігону. На території цих містечок розташовано військові частини та Міжнародний центр миротворчості та безпеки, які безпосередньо підпорядковуються академії сухопутних військ.

Компанія «Енергія Захід» співпрацює лише з Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною. Протягом 2018-2021 років вона отримала від свого єдиного замовника 128 млн грн за теплову енергію.

У березні 2016 року військова прокуратура Львівського гарнізону відкрила кримінальне провадження щодо діяльності «Енергії Захід». Слідчі підозрювали, що дрова для встановлених фірмою котелень на території військової частини А4150 не купували, а просто рубали на території військового полігону силами військовослужбовців. У 2017 році провадження закрили, однак після запитань «НГ. Львів» відповідну постанову скасували. Водночас останні ухвали цього провадження в Єдиному державному реєстрі судових рішень датовані ще 2016 роком.

Одне військове містечко у Брюховичах біля Львова врятували від забудови

Генштаб ЗСУ знищив записи військових про незаконну анексію Криму в 2014 році

dailylviv.com

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу