Дубневич і Васюник поставили ультиматум Мінтрансу через керівника аеропорту «Львів»

20:42 28 листопада 2015 р.

Голова комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич та та інші львівські депутати з профкомітету будуть блокувати будь-які законодавчі ініціативи Мінінфраструктури доти, поки керівником аеропорту «Львів» не буде обраний запропонований ними кандидат.

«Про це повідомив «ЕП» співрозмовник з Міністерства економічного розвитку і торгівлі, – інформує «Економічна правда». За його словами, напередодні відбулося засідання транспортного комітету ВР, на якому був присутній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

Під час засідання нардепи розкритикували діяльність Мінінфраструктури і наголосили на непрозорості конкурсу з обрання керівника аеропорту «Львів». Співрозмовник зазначив, що перед засіданням відбулася зустріч Шульмейстера з головою Комітету з питань транспорту ВР Ярославом Дубневичем (БПП), заступником голови Комітету – Ігорем Васюником (Народний фронт) та головою підкомітету з питань авіаційного транспорту Миколою Кадикало («Народний фронт»).

«На цій зустрічі говорили виключно про конкурс по »Львову». Вони сказали: «Або ви віддаєте нам аеропорт, або ми перестаємо з вами співпрацювати, у іншому випадку – ні одна законодавча ініціатива не пройде транспортний комітет». Нардепи також заявили, що на конкурс протягують людей олігархів, які хочуть «вбити» аеропорт», – каже співрозмовник.

Керівником аеропорту львівські народні депутати пропонували призначити Валерія Поліщука – заступника директора аеропорту «Київ». Урядовець каже, що за результатами конкурсу Поліщук не потрапив до основної п'ятірки, яку конкурсна комісія міністерства подала на розгляд до Номінаційного комітету, тож Шульмейстеру депутати пропонували скасувати результати попереднього відбору.

Утім, за словами співрозмовника, сторони так і не домовилися. Про це, каже він, свідчить той факт, що 26 листопада профільний комітет блокував прийняття законопроекту про дорожню реформу №0954, який подавало Мінінфраструктури.

Натомість у коментарі ЕП голова транспортного комітету ВР Ярослав Дубневич заявив, що у нього та його колег немає конфлікту з профільним міністерством. «У вас неправдива інформація. Конфлікту ніякого немає, у нас нормальні конструктивні відносини з міністерством. Це питання не конфлікту, а питання того, що уже втретє змінюються умови конкурсу. У нас є чіткі питання, і хотілося б чути чіткі відповіді. Чому, наприклад, на кожен конкурс готуються різні умови?», – заявив нардеп.

Він припустив, що конкурсні процедури змінюються «під відповідних якихось кандидатів». На питання «ЕП» про те, чи пропонували депутати Шульмейстеру на посаду директора аеропорту «Львів» Валерія Поліщука, Дубневич відповів: «Пан Шульмейстер приходить на кожне засідання комітету і спілкується з усіма членами комітету. З ним особисто я спілкуюся, буває, що за день по п'ять разів. Уже кілька місяців ми говоримо про те, що недолуга поведінка міністерства призводить до неможливості розвитку львівського аеропорту. Ми як представники Львівщини, лобіюємо відкритість і розвиток львівського аеропорта», – сказав він.

«Кандидатура, яка буле обрана на відкритому і прозорому конкурсі без перетягування і зміни процедур конкурсу буде прийнята Львівщиною і в тому числі народними депутатами,які є представниками громади Львівщини. Ми лобіюємо розвиток львівського аеропорту для фізичних осіб», – додав Дубневич.

Говорячи про законопроект №0954, він наголосив, що він не провалений, а відкладений, і до його розгляду парламентарі повернуться після створення дорожнього фонду. Він заперечив, що підтримка профільним комітетом ВР даного законопроекту та інших законодавчих ініціатив Мінінфраструктури залежить від результатів конкурсу щодо обрання директора аеропорту «Львів».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу