Дороги загального користування на Львівщині ремонтуватимуть за старою схемою

14:17 6 березня 2017 р.

  • 0

Завтра, під час сесії Львівської облради, депутати ділитимуть кошти на розвиток області у 2017 році.

Першим питанням, яке вони розглянуть, буде надання грошей на будівництво та ремонт доріг. Оскільки на ці потреби йде найбільша частка з бюджету – 172 млн гривень.

Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції на тему: «Програми освіти, безпеки та доріг Львівщини: чи прозоро, чи ефективно, чи перспективно?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила депутат фракції «Самопоміч», член комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури ЛОР Тетяна Письменна.

За її словами, наразі фракція «Самопоміч» ще не визначилася, чи голосуватиме саме за цю програму. Адже у депутатів від цієї фракції є дуже багато зауважень. Проте є й позитивні моменти.

- Цього року за будівництвом доріг будуть вести незалежний нагляд. Начальник «Львівоблавтодору» визнав, що тоді в нього буде менше роботи, а дороги робитимуть якісніше, - каже депутат.

Але вона наголосила, що незалежний нагляд буде тільки на дорогах комунальної власності. Дороги загального користування, на які йде левова частка бюджету, будуть ремонтувати за старою схемою: сам склав акт, сам провів та виграв тендер, сам зробив та сам підписав акт виконаних робіт.

Водночас Тетяна Письменна продовжує наполягати, що 13 депутатів, які входять до комісії з питань дорожнього господарства, не можуть визначати перелік доріг, що підлягають ремонту.

- У комісії немає представництва від кожного району. Торік було розраховано 5 млн гривень для кожного району. Цього року такого немає. І може статися різкий перекіс, коли все фінансування піде в два райони, - каже Тетяна Письменна.
Депутат вимагає запровадити фінансову відповідальність для тих підрядників, які виграють тендери, але не виконують роботи або ж виконують її неякісно.

Також 11 млн гривень депутати Львівської облради надають на програму сприяння матеріальному забезпеченню окремих військових формувань, які дислокуються на території Львівської області. Загалом за допомогою звернулося 32-і військові частини. Минулого року левову частку коштів отримали 24 механізована бригада та 80 аеромобільна.

- Це – військові, які постійно на передовій, виконують надзвичайно важливі завдання. Вони найбільше потребують паливно-мастильні матеріали, засоби радіозв’язку, засоби для бойової та фізичної підготовки, - каже депутат фракції «Самопоміч», заступник голови комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем ЛОР Юрій Голуб.

Ще 8 млн гривень надано на програми протидії тероризму, підтримки поліції  та захист цивільного населення від техногенних ситуації.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

16:09 1 квітня 2020 р.

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Роботи виконує ЛКП «ШРП Галицького району» на замовлення районної адміністрації. Вартість ремонту близько 1,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Перелік медпрацівників, яким заплатять за березень три зарплати

Поради Садового львів'янам на час посилення карантину

Кремль думає про перенесення параду перемоги на осінь

COVID-19 в Україні: станом на 2 квітня 20 інфікованих померли, а 13 - одужали

За добу з-за кордону повернулося майже 6,5 тисячі громадян України

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу