Допомога на Львівщині тим, хто служить або служив у ЗСУ: гроші, робота, юрконсультації, контакти

12:58 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

Можливості для захисників перелічив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

«Відтак, якщо вас цікавить соціальне забезпечення, зокрема надання адресної допомоги на реабілітацію, співфінансування по житлу, виплата «Золота Зірка», соціально-професійна адаптація, телефонуйте у Відділ соціального захисту Захисників та Захисниць України департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА: (032) 255 4450.

Щоб отримати юридичну консультацію, зверніться в Офіс підтримки родин військових у Львові за номером: +380682606815. Тут зокрема можна отримати безплатний адвокатський супровід з питань правового захисту та відновлення прав військовослужбовців (встановлення фактів, що мають юридичне значення; соціальних гарантій та ін.).

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, особи з інвалідністю чи пораненнями, які вони отримали внаслідок війни, можуть здобути робітничі професії у закладах професійної освіти Львівщини із подальшим працевлаштуванням на підприємствах області. Деталі за номерами: (032) 276 9760 або (032) 276 4563, Наталія Рибак.

Львівська обласна військова адміністрація надає фінансову підтримку бізнес-проєктам учасників російсько-української війни, а саме – стартапам. Докладніше розкажуть у відділі розвитку торгівлі і підприємництва Департаменту економічної політики Львівської ОДА: (032) 261 2713.

Якщо вас цікавить створення або розвиток бізнесу в агропромисловому секторі, зверніть увагу на Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки, в межах якої ви можете скористатися пільговим кредитуванням для Захисників та Захисниць України. Більше інформації за номером (Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА): 032 255 5062.

Отримати грант на реалізацію власної бізнес-ідеї можна у Львівському обласному центрі зайнятості. Детально пояснять на Гарячій лінії Львівського обласного центру зайнятості: +380966825183.

Більше інформації про можливості, які Львівська ОВА напрацювала для вас та ваших сімей, знайдете на офіційному сайті Львівської ОДА – у вкладці «Захиснику та Захисниці», – зазначив начальник Львівської ОВА. 

Читайте також: Кожен воїн та рідні воїна, якому звання Героя України присвоєно посмертно, отримають від держави квартиру, - Зеленський

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів