60 підприємців на Львівщині отримали гроші на бізнес: що розвиватимуть

13:58 22 травня 2023 р.

Фото до новини

Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення про надання мікрогрантів у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень 323 учасникам програми «єРобота» на започаткування або розвиток бізнесу.

Про це повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятостіпише Dailylviv.com.

За результатами розгляду заяв, надісланих у шостій хвилі, тобто з 10 до 23 квітня цього року, Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення про надання мікрогрантів у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень 323 учасникам програми «єРобота» на започаткування або розвиток бізнесу. З-посеред них – 60 заявників з нашої області.

Вони зобов’язалися створити 135 нових робочих місць. За кількістю грантоотримувачів на тлі інших регіонів Львівщина – у трійці лідерів.

Право на отримання державних коштів для відкриття або розгортання власної справи вибороли 46 фізичних осіб-підприємців, 9 юридичних осіб і 5 підприємців-початківців, що тільки будуть реєструватися як суб’єкти господарювання. Майже половину тих, хто отримає фінансування на розбудову бізнесу, становили жителі Львівського району – 28 осіб, 9 – Дрогобицького, 7 – Золочівського, 6 – Яворівського та Самбірського, 2 – Стрийського та стільки ж Червоноградського районів.

Унаслідок реалізації бізнес-планів в області збільшиться число нових робочих місць у сфері торгівлі, індустрії краси (перукарські послуги) та ресторанному бізнесі. Окрім того, зросте виробництво одягу, дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів, меблів, кормів для тварин, готової їжі та страв, какао, шоколаду та кондитерських виробів. Дехто з отримувачів гранту продовжить стоматологічну практику, обслуговуватиме та ремонтуватиме автомобілі, розводитиме велику рогату худобу молочних порід, вирощуватиме зернові культури, здійснюватиме догляд за дітьми, постачатиме готові страви, займатиметься організацією відпочинку та розваг тощо.

Нагадаємо, що від торішнього липня і до тепер позитивні рішення про фінансову підтримку на відкриття або розвиток бізнесу отримали 672 учасники програми «єРобота», документи яких розглядала комісія ЛОЦЗ. Із них 239 особи подали заяви цього року. Відтак загалом завдяки урядовому проєкту в області буде створено понад 1500 нових робочих місць.

Приймання документів для участі у програмі «єРобота» від чинних підприємців, а також тих, хто ще не має досвіду у веденні бізнесу, триває. Для отримання фінансової підтримки у розмірі від 50 до 250 тис. грн потрібно розробити бізнес-план і надіслати заявку через портал «Дія». За додатковою інформацією слід звертатися до підрозділів служби зайнятості.

Від 100 до 250 тисяч грн на започаткування або розвиток справи на Львівщині: як отримати (відео)

На Львівщині дають по 27 тисяч грн на навчання семи категоріям людей: хто вже скористався

Мікрогранти для аграріїв Львівщини на суму 1,9 млн. грн: хто отримав гроші

Кількість безробітних на Львівщині зменшується: куди влаштовуються і скільки отримують

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів