Доходи від депозитів наразі не оподатковуватимуть

12:31 27 березня 2014 р.


Фото: citradesreview

Кабінет міністрів вирішив наразі утриматися від оподаткування доходів від депозитів. Про це заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у Верховній Раді.

«У поточних умовах ввести оподаткування доходів від пасивних операцій у банківських установах означає, що це буде використано з тією метою, щоб казати, що забирали депозити. Тому ми вирішили цього року не запроваджувати оподаткування доходів із банківських вкладів», – заявив Яценюк, інформує Радіо Свобода.

Водночас, за його словами, уряд пропонує ввести прогресивну шкалу оподаткування доходів громадян. «Той, хто буде заробляти понад 300 тисяч гривень – буде платити податок у розмірі 20%. Той, хто буде заробляти більше ніж 500 тисяч гривень, буде платити податок 25%. Мова йде про оподаткування загалом у країні близько 300 тисяч громадян України, які володіють фінансовим ресурсом, що складає 60% від загальних активів України», – заявив Яценюк.

За словами голови уряду, 1,7% багатих українців мають заплатити податки, щоб 98% відчули, що в країні прийшов час соціальної справедливості.
 
Раніше прем’єр-міністр України пропонував оподатковувати доходи з депозитів, обсяг яких перевищує 50 тисяч гривень.

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу