До Великих Грибовичів та Винників запускають автобуси, де платитимуть безготівково

21:28 26 червня 2023 р.

Фото до новини

Від завтра, 27 червня, безготівкову оплату проїзду у тестовому режимі впроваджують на автобусному маршруті № 62, а з середи, 28 червня, - на маршруті № 5А.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Ці маршрути курсують до двох населених пунктів Львівської громади – до Великих Грибовичів та Винників відповідно. На лініях працюють автобуси малої вмістимості. Такі типи автобусів ще не залучали до тестування безконтактної системи оплати. Також один з маршрутів - № 62 – обслуговує приватний перевізник «Успіх-БМ».

Як пояснює директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, залучення приватного перевізника дозволяє тестувати АСОП вже поза межами тільки муніципальної системи. Тож від завтра тестуватимуть облік поїздок та оплат вже не з одним, а з двома перевізниками.

«На сьогодні ми взаємодіємо та ведемо облік поїздок і оплат тільки з одним комунальним перевізником - АТП-1. А залучення приватного перевізника, у цьому випадку це «Успіх-БМ», дає можливість тестувати взаємодію вже з кількома перевізниками. 

Водночас маємо змогу тестувати і розподіл обліку кількості поїздок кожної з категорій пасажирів та кількості оплат в розрізі кількох перевізників», - зазначив Олег Забарило.

Додамо, на маршруті № 62, зі сполученням станція «Підзамче» - Великі Грибовичі, курсує один автобус. На маршрут № 5А, що сполучає Винники та пл. Різні у Львові, працює п’ять автобусів. Цей маршрут обслуговує комунальне АТП-1.

Відтак, вже від завтра та післязавтра відповідно пасажири і цих маршрутів зможуть обрати для себе зручний спосіб оплати за проїзд: або банківською картою чи пристроєм з NFC, або звично – готівкою.

ЛКП «Львівавтодор» нагадує пасажирам, як правильно оплачувати проїзд на маршрутах, де діє безготівкова оплата.

Так, щоб оплатити за проїзд готівкою у водія, необхідно зайти в автобус через передні двері та передати водію кошти за проїзд, вказавши за скількох пасажирів здійснюється оплата. Водій має видати разовий паперовий квиток. Такий квиток може бути виданий на одного або кількох пасажирів.  

Безготівкова оплата проїзду потребує втричі більше контролерів у громадському транспорті Львова

У Львові запускають новий автобусний маршрут, що сполучатиме вул. Дж.Вашингтона та АС «Західна»: як поїде

Два автобусні маршрути Яворівського напрямку відновлюють роботу

Автобусний маршрут №17 у Львові продовжать до вул. Данила Апостола: якими вулицями поїде

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів