До корів, свиней, курей мають ставитися по-європейськи, - наказ Мінекономіки

17:01 6 квітня 2021 р.

Наказом Мінекономіки від 08.02.2021 №224 затверджено вимоги до благополуччя сільськогосподарських тварин під час їх утримання, відповідно до вимог Європейського Союзу.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Цей документ запроваджує мінімально допустимі вимоги про благополуччя сільськогосподарських тварин підчас утримання, включаючи відгодівлю та догляд за ними.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, в області утримують близько 585,0 тис голів сільськогосподарських тварин всіх видів та більше 10,6 млн птиці.

«Затвердження вимог сприятиме поширенню серед сільгоспвиробників та населення практики гуманного поводження з сільськогосподарськими тваринами, покращенню умов їх утримання, збереженню здоров’я сільськогосподарських тварин, зменшенню ризиків їх травмування. Вимоги будуть поширюватися на всі види с/г тварин та птиці.

Одночасно вищезазначеним документом встановлюються спеціальні додаткові вимоги для свиней, телят і різних видів курей, якими передбачаються гарантовані мінімальні площі для їх утриманняз доступом до питної води і корму, забезпечення ветеринарного обслуговування та періодичності клінічного огляду сільськогосподарських тварин», – прокоментувала директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

dailylviv.com

До теми

16:07 14 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, коли зупинять опалення львівських будинків (відео)

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, питання завершення опалювального сезону розглядатимуть у понеділок, 19 квітня, однак все буде залежати від температури зовнішнього повітря.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу