Дев’ять підприємств у Львові «відповідають критеріям програми сприяння розвитку»

15:10 27 квітня 2017 р.

Депутати Львівської міської ради прийняли під час свого сьогоднішнього пленарного засідання сесії ухвалу «Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2017 роки».

Директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич пояснила: «Міська рада має право надавати преференції тим чи іншим підприємствам і платникам. Ми в минулому році і в попередньому році теж надавали такі пільги. Ми вважаємо, що ми від податку з доходів фізичних осіб від промислових підприємств будем мати більше доходу, ніж від оренди земельної ділянки. Тим більше, що більшість підприємств мають ділянку в постійному користуванні, відповідно сплачують 1%. Водночас є ряд підприємств, які мають частину території в оренді. Відповідно це є не зовсім рівні умови виробництва».

Відтако затвердженого переліку увійшли дев’ять підприємств: 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар». 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський монтажно- заготівельний завод». 3. Публічне акціонерне товариство «Шкіряне підприємство «Світанок». 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Орус». 5. Приватне акціонерне товариство «Компанія Ензим». 6. Товариство з додатковою відповідальністю «Львівагромашпроект». 7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Язьм». 8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівська ізоляторна компанія». 9. Публічне акціонерне товариство «Галичфарм».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу