Держлісництва на Львівщині закупили нову техніку

13:28 15 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Державні лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) закупили торік нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 42,7 млн. гривень.

За словами начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки, лісгоспи області придбали 11 одиниць нової тракторної техніки, один форвардер, чотири лісовозних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму 17,3 млн. гривень. Серед підприємств, які оновили тракторний парк, – ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Золочівське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ» і ДП «Сколівське ЛГ».

Крім того, ДП «Бродівське ЛГ» закупило форвардер Амкодор 2662-01 вартістю п’ять мільйонів 740 тисяч гривень, ДП «Буське ЛГ» – два лісовозних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму три мільйонмгривень, ДП «Бібрське ЛГ» – лісовозний автомобіль МАЗ-6317Х9 вартістю 1,6 млн. гривень, а ДП «Радехівське ЛГ» – лісовозний автомобіль із причепом та гідроманіпулятором вартістю близько 900 тисяч гривень.

«Упровадження нової лісовозної та трелювальної техніки значно зменшить витрати на паливно-мастильні матеріали, скоротить витрати на ремонт і утримання застарілої, фізично зношеної автомобільної та тракторної техніки», – зауважив Анатолій Дейнека.

Також значно обновився парк деревообробного обладнання: закуплено нових ліній, верстатів та обладнання на суму 19,5 млн. –. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів на модернізацію та закупівлю деревообробних верстатів та ліній – ДП «Рава-Руське ЛГ», ДП «Бродівське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ» та ДП «Турківське ЛГ».

«Курс на оновлення та модернізацію техніки триватиме і в 2017 році – планується придбання техніки й обладнання на 41 млн гривень», – повідомив також начальник Львівського ОУЛМГ.

Про це поінформували сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів