Дерев'янко - проти, Васюник - за сланцевий газ | Новини Львова

Дерев'янко - проти, Васюник - за сланцевий газ

11:07 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Видобуток вуглеводнів на території Олеської площі - це шанс позбутися енергетичної залежності від російського "Газпрому".

Народний депутат Юрій Дерев'янко, який представляє у Верховній Раді 87-й мажоритарний округ з Івано-Франківщини, закликав депутатів Львівської обласної ради не голосувати за угоду про видобуток сланцевого газу в Україні. Він сказав, що олігархи зацікавлені у видобутку сланцевого газу, тому лобіюють цей процес. Сам Дерев'янко, який походитьз Надвірної Івано-Франківської області, успішно займається бізнесом, а його  Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев'янка зареєстрований у 15 областях України. Дотепер Дерев'янко намагався переконати депутатів на Івано-Франківщині проти сланцевого газу, але безуспішно.

У своєму виступі на сесії Львівської облради народний депутат Ігор Васюник закликав депутатів проголосувати за угоду, бо це гарантуватиме енергетичну незалежність від російського "Газпрому. Так, як це зробила Польща. Треба, наголосив Васюник, щоб місцеві територіальні громади мали 10% доходу від видобутку сланцевого газу.

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу