Дерев'янко - проти, Васюник - за сланцевий газ

11:07 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Видобуток вуглеводнів на території Олеської площі - це шанс позбутися енергетичної залежності від російського "Газпрому".

Народний депутат Юрій Дерев'янко, який представляє у Верховній Раді 87-й мажоритарний округ з Івано-Франківщини, закликав депутатів Львівської обласної ради не голосувати за угоду про видобуток сланцевого газу в Україні. Він сказав, що олігархи зацікавлені у видобутку сланцевого газу, тому лобіюють цей процес. Сам Дерев'янко, який походитьз Надвірної Івано-Франківської області, успішно займається бізнесом, а його  Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев'янка зареєстрований у 15 областях України. Дотепер Дерев'янко намагався переконати депутатів на Івано-Франківщині проти сланцевого газу, але безуспішно.

У своєму виступі на сесії Львівської облради народний депутат Ігор Васюник закликав депутатів проголосувати за угоду, бо це гарантуватиме енергетичну незалежність від російського "Газпрому. Так, як це зробила Польща. Треба, наголосив Васюник, щоб місцеві територіальні громади мали 10% доходу від видобутку сланцевого газу.

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу