Депутати затвердили громадські проекти, які фінансуватимуть з бюджету Львова

14:35 26 грудня 2016 р.

Згідно з відповідною ухвалою сесії ЛМР, розпорядники коштів повинні визначити відповідальних за реалізацію кожного проекту, забезпечити створення робочих груп для реалізації великих із них, а також, спільно з авторами, скласти перелік передбачених робіт і закупівель та календарний план втілення ідей у життя.

Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Звіти про реалізацію проектів повинні розміщувати на офіційному сайті громадського бюджету Львова впродовж місяця опісля».

У ЛМР також нагадали, що цьогоріч у Львові стартувала нова ініціатива «Громадський бюджет», яка передбачає прийом проектів від громади, котрі реалізовуватимуть наступного року за кошти міського бюджету розвитку. Свої голоси в голосуванні за найкращі проекти віддали понад 23 тисячі львів’ян, з яких близько 16 тисяч скористались «BankID», а сім тисяч проголосували через міські ЦНАПи. 

Участь у голосуванні взяли 238 проектів, які пройшли модерацію, із загалом поданих 265. Відтак, із міського бюджету профінансують чотири великі та 63 малі проекти на загальну суму 17 529 965 гривень.

Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради., де також опублікували перелік громадських об'єктів, які фінансуватимуть з бюджету Львова, й запевнили: «Таким чином, Львів має один із найбільших громадських бюджетів серед міст України».

dailylviv.com

До теми

21:39 15 січня 2021 р.

Енергетику України тримають під контролем п'ять олігархів, яким не потрібен ринок - екснардепка

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль лобіює інтереси ДТЕК Ріната Ахметова, вважає екссекретарка Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Рубрика: Економіка

21:09 15 січня 2021 р.

Ціни на газ для населення знизять з 1 лютого, - в.о. міністра енергетики

"За результатами моніторингу ринку природного газу було виявлено, що переважна частина постачальників - регіональні постачальні компанії - фактично зловживає своїм домінуючим становищем", - констатував виконувач обов'язків міністра.

Рубрика: Економіка

20:34 15 січня 2021 р.

Львівгаз став збитковим і прогнозує своє банкрутство: 800 тис клієнтів Львівщини можуть перейти до Нафтогазу

Різке зростання цін на газ, який АТ «Львівгаз» купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу