Депутати Львівської міськради погодили створення підприємства «Еко-місто»

16:00 20 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Нове комунальне підприємство «відбрунькувалося» від старого.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 20 липня: «Сьогодні депутати підтримали під час пленарного засідання надання ЛМКП «Львівтеплоенерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5000 га на вулиці Пластовій (від ділянки ЛМКП «Львівводоканал» до ділянки ЛМКП «Львівтеплоенерго») для будівництва та обслуговування відрізку дороги. Також депутати підтримали ухвалу про виокремлення з комунального підприємства «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» нового комунального підприємства «Еко-місто».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Питання виглядає виключно земельним, проте якщо проаналізувати, то можна зробити висновок, що прийняття рішення з цього питання є одним з перших кроків до вирішення питання врегулювання поводження з твердими побутовими відходами на території  міста Львова. Також пропонуємо об’єднати,  доповнити цей проект рішення про виділ з Львівського міського комунального підприємства «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» нового Львівського комунального підприємства «Еко-місто».

Чиновник також запевнила: Зазначене підприємств з моменту створення пропонуємо визначити правонаступником «Львівспецкомунтрансу» в частині майна, прав та обов’язків. Розподільчий баланс буде формувати відповідна комісія. Також ми пропонуємо доручити департаменту з питань поводження з твердих побутових відходів – встановити двотижневий строк для заявлення вимог кредиторів, погодження статуту підприємства «Еко-місто», та доручення комісії підготувати розподільчий баланс та подати його на затвердження департаменту з питань поводження з відходами.

Гелена Пайонкевич додала: «Також пропонуємо внести зміни до відповідних ухвал міської ради і визначити уповноваженим органом цього підприємства департамент з питань поводження з відходами.   Наше підприємство «Львівспецкомунтранс» не займається виключно вивезенням твердих побутових відходів. Це підприємство має ряд дороговартісного обладнання, і воно виступало заявником на отримання кредиту з Європейського інвестиційного банку, кредитні кошти з якого не спрямовуватимуться і не мають спрямовуватися на вивезення відходів. Тому цілком логічним буде виділити окреме підприємство з підприємства «Спецкомкнтранс»».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий: «Ми будемо забирати цей комплекс, який ми виготовили – так званий прес, тому що він нам буде потрібен як елемент циклу будівництва заводу – коли буде, до прикладу, збиратися пластик, то щоб його можна було стискати і використовувати для подальшого транспортування на підприємство».

Про це повідомили в четвер, 20 липня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», сьогодні вранці Львівській міськраді не погодили створення комунального підприємства «Спецкомунтранс».

dailylviv.com

До теми

18:15 30 листопада 2021 р.

Депутати ЛМР дали нові гроші на борги за сміття

Сесія Львівської міської ради підтримала надання місцевої гарантії задля виконання боргових зобов’язань у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Рубрика: Економіка

18:04 30 листопада 2021 р.

У Львові зафіксували додатково 6 промзон на 15-25 років (схема)

Сьогодні, 30 листопада, на засіданні сесії ЛМР підтримали внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4399 «Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон міста Львова».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу