Депутати облради з 19 червня вивчають 261 сторінку сланцевої угоди

12:29 3 вересня 2013 р.

  • 0

Про це голова Львівської облради 2 вересня розповів Надзвичайному і Повноважному Послу США в Україні Джеффрі Пайєтту

2 вересня у Львові відбулася зустріч  депутатів обласної ради із Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, під час якої обговорили тему видобутку сланцевого газу.

Як наголосив голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький, у цій темі перехрещуються екологічні, юридичні аспекти, енергетична безпека України, а також питання залучення іноземних інвестицій.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: „Понад два роки порушується питання сланцевого газу, яке нібито Львівська обласна рада не хоче погоджувати. Але сьогодні панові послу я представив документ, за яким тільки 19 червня проект угоди було подано у Львівську обласну раду. Текст її міститься на 261-й сторінці. Сьогодні всі депутати вивчають проект угоди, консультуються з науковцями, фахівцями і мають певні напрацювання щодо тієї угоди, мають свої пропозиції. Ми послухали думки всіх представників фракцій, і розуміємо, що питання дискусійне. Свої пропозиції обласна рада скерує до уряду, і якщо будуть враховані інтереси громад, інтереси територій, на яких хочуть проводити видобуток сланцевого газу, буде забезпечено екологічну безпеку, тоді можна буде говорити про погодження угоди”.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську видобуток сланцевого газу депутати облради забракували. 0 голосів "за", 1 - "проти", 4 - "утрималось" - такі результати голосування депутатів Івано-Франківської обласної ради за погодження Угоди про розподіл вуглеводнів, яка передбачає видобуток сланцевого газу на території Івано-Франківщини іноземною компанією «Шеврон» та українським приватним підприємством «Надра-Олеська». 

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Підтверджено 1462 випадки COVID-19 в Україні

У Львові громадський транспорт запрацював у режимі спецперевезень

За ніч на Львівщині з підозрою на коронавірус звернулося 5 осіб

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу