Депутати облради з 19 червня вивчають 261 сторінку сланцевої угоди

12:29 3 вересня 2013 р.

Про це голова Львівської облради 2 вересня розповів Надзвичайному і Повноважному Послу США в Україні Джеффрі Пайєтту

2 вересня у Львові відбулася зустріч  депутатів обласної ради із Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, під час якої обговорили тему видобутку сланцевого газу.

Як наголосив голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький, у цій темі перехрещуються екологічні, юридичні аспекти, енергетична безпека України, а також питання залучення іноземних інвестицій.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: „Понад два роки порушується питання сланцевого газу, яке нібито Львівська обласна рада не хоче погоджувати. Але сьогодні панові послу я представив документ, за яким тільки 19 червня проект угоди було подано у Львівську обласну раду. Текст її міститься на 261-й сторінці. Сьогодні всі депутати вивчають проект угоди, консультуються з науковцями, фахівцями і мають певні напрацювання щодо тієї угоди, мають свої пропозиції. Ми послухали думки всіх представників фракцій, і розуміємо, що питання дискусійне. Свої пропозиції обласна рада скерує до уряду, і якщо будуть враховані інтереси громад, інтереси територій, на яких хочуть проводити видобуток сланцевого газу, буде забезпечено екологічну безпеку, тоді можна буде говорити про погодження угоди”.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську видобуток сланцевого газу депутати облради забракували. 0 голосів "за", 1 - "проти", 4 - "утрималось" - такі результати голосування депутатів Івано-Франківської обласної ради за погодження Угоди про розподіл вуглеводнів, яка передбачає видобуток сланцевого газу на території Івано-Франківщини іноземною компанією «Шеврон» та українським приватним підприємством «Надра-Олеська». 

 

dailylviv.com

До теми

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу