Депутати обласної ради збільшили обсяг доходів і видатків бюджету Львівщини

18:35 17 лютого 2015 р.


Фото: lviv.tv

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облради, загальний обсяг доходів та видатків обласного бюджету на 2015 рік збільшиться на 1 631 тисяч грн та 192 892 тисяч грн. відповідно.

У прес-службі облради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що її депутати збільшили загальний обсяг доходів та видатків обласного бюджету на 2015 рік на 1 631 тис.грн. та 192 892 тис. грн. відповідно. В повідомленні також конкретизують:

«Такі зміни до показників обласного бюджету Львівської області на 2015 рік затвердили сьогодні на сесії Львівської облради. «За» проголосували 78 депутатів. Як розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, йдеться про розподіл коштів на погашення кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів коштів, реалізацію обласних програм і проведення інших першочергових видатків.

Олег Демків також зазначив: «Порівняно з 2014 роком ми збільшили фінансування обласних програм майже вдвічі – на 139 млн. грн. Відкоригований бюджет Львівщини у 2015 році становитиме 6,8 млрд. грн, що на 446 млн. грн більше від минулорічного», – 

Збільшено частину видатків на ремонт доріг, освіту, охорону здоров’я та виплати учасникам АТО. Зокрема, серед основних напрямків, куди пропонується спрямувати додаткове фінансування:

реалізація програми розвитку освіти – 14,4 млн. грн.;

програма  онкології, лікування учасників АТО, придбання медикаментів, машин для швидкої медичної допомоги, медичного обладнання, у тому числі для реабілітації учасників АТО – 16,8 млн. грн.;

виконання програм, проведення поточного та капітального ремонтів приміщень закладів культури – 4 млн. грн.;

надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО, оздоровлення дітей учасників АТО та інші поточні видатки галузі соціального захисту та соціального забезпечення – 9 млн. грн.;

проведення заходів з охорони культурної спадщини – 3,2 млн. грн.;

природоохоронних заходів – 14,6 млн. грн.;   

будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг – 52,2 млн. грн.;

капітальне будівництво об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 8,3 млн. грн.

Детально опрацювати розмір фінансування обласних програм депутати вирішили на наступній сесії облради, яка відбудеться через два тижні».

Як інформував «ЩЛ», Львівська облрада скерувала на матеріально-технічне забезпечення військових формувань 8,897 млн. грн.

dailylviv.com

До теми

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу