Депутати міськради вилучили з центру Львова п’ять МАФів

17:40 26 грудня 2016 р.

На пленарному засіданні сесії ЛМР були прийняті дві ухвали щодо малих архітектурних форм.

В одній із прийнятих сьогодні, 26 грудня, на сесії Львівської міськради ухвал внесено зміни до положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові (порівняльна таблиця – у вкладеннях на сайті ЛМР). В інформаційній записці до цієї ухвали зазначено, що правки стосуються вилучення розділу про порядок продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, а також внесення додаткової процедури укладання договорів оренди окремих конструктивних елементів благоустрою та доопрацьованого переліку документів, які необхідно подати для отримання паспорта прив’язки.

Інша ухвала передбачає вилучення з комплексної схеми п’ятьох МАФів на території центральної частини міста: на вулиці Валовій, 18-20, на вулиці Галицькій (біля катедри), на вулиці Краківській, 7, на вулиці Сербській, 1, а також на площі Ринок, 31. Як відзначив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, ці вилучення пов’язані із нещодавно прийнятою ухвалою про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у Львові винятково проведенням аукціонів.

Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу