Депутати Львівської облради "під газом" вибирають між Росією і США | Новини Львова

Депутати Львівської облради "під газом" вибирають між Росією і США

11:44 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради може вирішитися найдорожче питання, яке тільки колись доводилося розглядати місцевим депутатам.

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради може вирішитися найдорожче питання, яке тільки колись доводилося розглядати місцевим депутатам, - питання видобутку сланцевого газу. Від цього залежить не лише енергетичний вектор України: Схід чи Захід, Росія чи США, але й економічна вигода кількох олігархічних груп, зорієнтованих на контроль енергетичних ресурсів - зовнішніх і внутрішніх. 

Тому за навіть найкращими політичними і екологічними гаслами депутатів, що належать до різних фракцій, важко зрозуміти глибину і рівень лобіювання ними інтересів фінансових груп, до яких вони близькі офіційно або неофіційно.

Народний депутат Ірина Сех (ВО "Свобода") сказала з трибуни, що багатьох депутатів обласної ради залякали перевірками для того, щоб вони підтримали включення питання сланцевого газу у порядок денний сесії облради. 

Народний депутат Степан Кубів (ВО "Батьківщина") у своєму виступі сказав, що у нас багато інших проблем, щодо яких ми не є такими принциповими, як щодо видобутку вуглеводнів на Олеській ділянці. А експерти кажуть, що тут буде витримана безпечна технологія з видобутку сланцевого газу.  

Депутати від ВО "Свобода" запевняють, щоз екологічними інтересами Львівщини після початку дії сланцевої угоди ніхто не буде рахуватися і ми втратимо залишки екології. У нас не буде ані чистої води, ані чистої землі, ані чистого повітря.

Народний депутат Юрій Дерев'янко ще раз з трибуни закликав до мораторію на видобуток сланцевого газу, як це є у кількох країнах Європи.

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

Найвищий рівень захворюваності COVID-19 - у Львівській області

У Львові також відновлять роботу дитячих садків

Вхід до кінотеатрів і театрів у Львівській області під карантинною забороною

На Львівщині змії отруюють людей у чотири рази рідше, ніж торік

Троє українських військових загинули 13 липня на Донбасі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу