Депутати Львівської облради передбачили на підтримку аграріїв 11,2 млн. гривень

18:40 7 березня 2017 р.

  • 0

У вівторок, 7 березня, на черговій сесії Львівської обласної ради депутати підтримали внесені департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Відтак, у 2017 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини виділили 11,2 млн. гривень. Голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів під час брифінгу: «Програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області передбачає фінансування заходів із відновлення родючості ґрунтів, підтримку дрібних і середніх фермерів і створення кооперативів. Кошти з обласного бюджету спрямовуватимуться на виконання завдань і заходів Комплексної програми у вигляді фінансової підтримки на конкурсній основі».

За словами Олега Синютки, ця програма дозволить і надалі збільшувати обсяги виробництва сільськогосподарської продукції, а також дасть добрий поштовх для розвитку села. До кінця березня 2017 року розпочне роботу конкурсна комісія для визначення учасників Комплексної програми, які мають право на одержання фінансової підтримки з обласного бюджету.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Львівщина має найбільший обсяг фінансування, залучений із державного бюджету».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

16:09 1 квітня 2020 р.

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Роботи виконує ЛКП «ШРП Галицького району» на замовлення районної адміністрації. Вартість ремонту близько 1,5 млн грн.

Рубрика: Економіка