Депутати Львівської обласної ради ухвалили інвентаризувати землі ОТГ

15:00 19 вересня 2017 р.

На сесії облради прийняли у вівторок, 19 вересня, рішення провести інвентаризацію земель, які знаходяться у спільній власності територіальних громад області, в тому числі земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, та які є власністю обласної ради.

Про це повідомили сьогодні, 19 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Відтак, управлінню майном спільної власності доручено визначити розробника технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, що знаходяться у спільній власності територіальних громад Львівської області, виступити замовником та забезпечити проведення робіт із землеустрою, а також здійснити погодження розробленої технічної документації. Також слід подати на затвердження Львівській обласній раді розроблену та погоджену технічну документацію. Комунальні підприємства, установи та заклади Львівської обласної ради, які належать до спільної власності територіальних громад Львівської області мають подати до управління майном спільної власності та профільної комісії пропозиції та обґрунтування доцільності надання їм земельних ділянок на праві постійного користування».

Голова обласної ради Олександр Ганущин зауважив: «Переліки земельних ділянок, які підлягають інвентаризації, погоджено профільною комісією. Зараз ми говоримо виключно про інвентаризацію та виготовлення технічної документація. Рішення по кожній конкретній ділянці прийматиметься на сесії обласної ради.  Цим рішенням ми даємо хід закріпленню права обласної комунальної власності за нашими закладами та об’єктами комунальної власності».

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу