Депутати Львівської міськради збільшили кількість користувачів МАФів

16:40 27 квітня 2017 р.

У четвер, 27 квітня, депутати ЛМР прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали від 2 березня 2017 року №1568 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території Львова».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, у Львівській міськраді. У ній також конкретизували: «Згідно з запропонованими змінами, ухвалу від 2 березня 2017 року №1568 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території Львова», доповнили перелік замовників тимчасових споруд. Їх кількість збільшено до 71».

«Відповідно ці суб’єкти підприємницької діяльності до 1 вересня 2017 року повинні укласти договори на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою для розміщення тимчасових споруд, а до 31 грудня 2017 року привести всю необхідну документацію на розміщення тимчасових споруд у відповідність до законодавства України та отримати паспорти прив’язки тимчасових споруд».

Про це поінформували в четвер у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

10:32 21 січня 2021 р.

Антимонопольний комітет розпочинає справи щодо газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для населення

Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочинає справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення. Західне відділення, яке охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області, поки що мовчить.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу