Депутати Львівської міськради затвердили бюджет розвитку на 2017 рік

14:48 26 грудня 2016 р.

У ЛМР погодили перелік об’єктів, видатки на які наступного року проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку Львова.

Як відзначила директор міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич, до цього переліку, насамперед, увійшли перехідні об’єкти, які були розпочаті цього року і будуть завершені наступного. Це, зокрема, відновлення дитячих садочків, закінчення інфраструктурних і дорожніх робіт тощо.

Перелік також охопив об’єкти, на які розроблено чи потрібно розробити проектно-кошторисну документацію. Ірина Кулинич зазначила: «Ми вперше приймаємо відповідний проект ухвали в поточному році, аби не зупиняти всі ті роботи, які почали проводити у 2016 році. До розподілу ми мали майже 1,5 млрд. гривень, що дещо менше, ніж було цьогоріч».

За словами директор міського департаменту економічної політики, в бюджеті розвитку вперше передбачено 17,5 мільйонів гривень для реалізації проектів, за які проголосували мешканці міста в рамках «Громадського бюджету», і близько 10 мільйонів гривень – на впровадження різноманітних інноваційних заходів з облаштування «розумного» мікрорайону, в також спрямовано кошти на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Передбачено відповідні суми й на гарантовані зобов’язання міста за кредитами, а також на завершення усіх розпочатих робіт в дитячих установах та закладах освіти.

Близько 40 мільйонів гривень скеровано на сферу охорони здоров’я, у тому числі 30 мільйонів гривень – на придбання медичного обладнання. Відповідні суми передбачено на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури Львова. 

Ірина Кулинич запевнила: «Ми провели громадські слухання, за результатами яких намагались охопити всі подані громадськістю пропозиції», – додала Кулинич.

Окрім цього, від 19,5 до 21 мільйона гривень передбачено для кожної зі шести районних адміністрацій міста, здебільшого – на облаштування внутрішньоквартальних проїздів та ремонт доріг. Як підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий, у січні наступного року до цих сум додадуть ще по 10 мільйонів гривень за рахунок надходжень у міський бюджет від акцизного податку.

Водночас, якщо раніше передбачалось спрямування 40 мільйонів гривень на вивезення твердих побутових відходів з міста, то після обговорень було прийнято рішення щодо мінімізації цієї суми до 15 мільйонів гривень. Із тих 25 мільйонів гривень, які залишились, чотири мільйонів додали на добудову спортивного залу школи №7, а решту 21 мільйонів – перенесли в нерозподілений залишок.

Розглянути показники детальніше можна нижче, у вкладеннях на сайті ЛМР, а також за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/236354-u-miskradi-vidbulysia-biudzhetni-hromadski-slukhannia.

Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

19:39 16 січня 2021 р.

Міноборони вперше розробило бронежилет за стандартами НАТО, який витримує добу у морській воді

У Міністерстві оборони України розроблено власну технічну специфікацію “Бронежилет модульний”. До цього Збройні Сили та військові формування в Україні закупівлю бронежилетів здійснювали за комерційними технічними умовами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу