Депутати Львівської міськради закликали розслідувати відчуження майна ЛАЗу

11:25 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: gazeta.lviv.ua

На сесії ЛМР ухвалили звернення Генеральному прокурору України та міністру внутрішніх справ України.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер: «Сьогодні, 25 січня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати ЛМР виступили зі зверненням щодо належного розслідування незаконного відчуження майна Львівського автобусного заводу і захисту інтересів держави. Звернення міські обранці адресують Генеральному прокурору України та міністру внутрішніх справ України».

У прес-службі Львівської міськради також опублікували текст звернення:

«У результаті проведеного Фондом державного майна України конкурсу у 2001 році контрольний пакет акцій ВАТ «Львівській автобусний завод» придбало українсько-російське спільне науково-виробниче підприємство ТзОВ «СІЛ-Авто». Незважаючи на те, що того ж року конкурс було визнано недійсним, а у 2003 році Господарським судом м. Києва було визнано недійсним і договір купівлі-продажу майна підприємства, до цього часу не вдається вирішити питання виконання судових рішень та повернення контрольного пакета акцій підприємства у державну власність.

Роками недобросовісні підприємці вчиняли незаконні оборудки з майном підприємства, ухилялись від сплати податків, фактично нищили виробничу базу, а судді різних інстанцій приймали завідомо неправосудні рішення. Цілісний майновий комплекс був фактично поділений між чотирма власниками, однак не з метою збереження і розвитку виробництва, а лише з метою уникнення юридичної відповідальності. В результаті близько 2000 людей втратили роботу, а ми спостерігаємо як перетворюється в руїну колишня промислова гордість міста.

На сьогодні триває розслідування низки кримінальних проваджень за зазначеними вище фактами. Попри це, на сьогодні, за інформацією Прокуратури Львівської області,  на підставі підробленого рішення Господарського суду м. Києва знято відповідні арешти та заборону на відчуження майна Львівського автобусного заводу, а у січні 2016 року вказані об’єкти зареєстровані за двома юридичними особами у Києві.

Враховуючи викладене вище, ми, депутати Львівської міської ради, вимагаємо особистого контролю з боку Генерального прокурора України та міністра внутрішніх справ України за розслідуванням зазначених вище фактів та захисту інтересів держави, що нарешті дало б змогу залучити ефективного інвестора на виробничі площі Львівського автобусного заводу та створити нові робочі місця».

Як інформував «ЩЛ», вчора відбулася «зустріч міського голови Львова Андрія Садового з громадськістю, активістами, воїнами АТО, колишніми працівниками ЛАЗу, працівниками ЛК «АТП-1» щодо врегулювання ситуації із заборгованістю міста за автобуси, які були придбані у ЛАЗу в 2010 році».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів