Депутати ухвалили міський бюджет Львова

18:15 24 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На сесії ЛМР передбачили 3593955 тисяч гривень доходів і 3744255 тисяч гривень видатків.

«Львівська міська рада ухвалила міський бюджет на наступний рік. За відповідне рішення проголосувало 45 обранців», – повідомили сьогодні, 24 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«На пленарному засіданні сесії директор департаменту фінансової політики Олег Іщук презентував основні показники бюджету та коротко ознайомив присутніх з особливостями їх формування. Так, доходи міського бюджету затвердили в сумі 3593955 тисяч гривень, у тому числі загального фонду – 3405701,4 тисячі гривень, спеціального фонду – 188253,6 тисячі гривень, бюджету розвитку – 104000 тисяч гривень.

Водночас, як відзначив Олег Іщук, суму офіційних трансфертів повинна затвердити держава, відтак наразі їх враховують на рівні 2015 року. Натомість, видатки міського бюджету погодили в сумі 3744255 тисяч гртвень.

Під час обговорення у проект ухвали вносились зміни. Зокрема, прийнято рішення збільшити видатки на культуру на три мільйони гривень, видатки на спорт – на дев’ять мільйонів гривень, та видатки на оздоровлення і відпочинок дітей учасників АТО – на шість мільйонів гривень. Однак, бюджетна комісія не підтримала пропозицію надати АТП-1 двісті ільйонів гривень на закупівлю нових автобусів». 

dailylviv.com

До теми

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

16:37 28 жовтня 2020 р.

Ціни на овочі «борщового набору» найнижчі за останні три роки, - директор ринку у Львові

У жовтні українські овочі значно здешевшали. На гуртовому ринку «Шувар» фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні три роки.

Рубрика: Економіка

13:41 28 жовтня 2020 р.

Скасувати оподаткування доходів з депозитів просять банкіри

Банки відчувають нерівні умови з боку держави, яка використовує різні ставки оподаткування доходів фізосіб від вкладень на депозити та облігації внутрішніх державних позик (ОВДП).

Рубрика: Економіка

12:06 28 жовтня 2020 р.

Міжнародні авіалінії України закривають підрозділи у п'яти країнах

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) припиняє діяльність структурних підрозділів у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії у зв'язку зі скороченням штату.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу