Депутати Львівської міськради погодили умови кредиту ЄБРР

14:28 11 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 417

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту Львова».

Про це повідомили в четвер, 11 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич доповіла на сесії: «Ми обговорювали це питання на профільних депутатських комісіях. Мова йде про закупівлю 50 тролейбусів. Тендер вже оголошено і в листопаді буде розкриття пропозицій».

Натомість директор «Львівелектротрансу» Олег Береза запевнив: «Крім придбання нових тролейбусів буде передбачено і придбання обладнання, яке дозволить якісно обслуговувати нові тролейбуси. Мова, зокрема, про монтаж окремого цеху в тролейбусних депо, де можна буде обслуговувати тролейбуси. Транспортна інфраструктура – не лише автобуси, тролейбуси, трамваї, а й ті приміщення, де ми проводимо огляди, ремонти.

Олег Береза зазначив: «Нам важливо, щоб наші депо були суттєво оновлені. Дуже важливим є модернізація депо на вулиці Промисловій. Зараз і ремонтна база, і депо поєднані на вулиці Городоцькій. Тому, ми поставимо суттєві вимоги до компаній, які подаватимуться на тендер із реконструкції депо на вул. Промислова. Зараз маємо судові тяганини: ми виграли суд і очікуємо повернення 254 тис євро».

Олег Береза пояснив: «Компанія, яка проводила модернізацію депо на вулиці Промисловій, виконала роботи неякісно, адже через тендер обрали переможцем компанію, яка запропонувала найнижчу ціну. Відтак, зараз у тендерні документи будуть внесені суттєві зміни, аби уникнути подібної ситуації. 12 мільйонів євро – попередній кредит, ми вибрали його повністю. Кредит, який ми хочемо брати, зараз має пільговий період три роки».

Своєю чергою, міський голова Львова Андрій Садовийрозповів: «Ми на попередній сесії прийняли рішення закупити в кожну школу мультиборди. Будемо мати на кінець року в кожній школі по два таких. Наступного року будемо закладати й кошти на третій. Діти чекати не будуть. Те саме з транспортом. Купуючи нові тролейбуси, автобуси ми покращуємо якість надання послуг мешканцям. Пропоную, щоб ми по цьому питанню рухались вперед».

Андрій Садовий запевнив: «Львів має унікальну співпрацю з ЄБРР, отримуємо також грантові кошти. Не у всіх містах таке можливо. У нас виходить, що половину коштів, які ми беремо, ми маємо грантами, які не треба віддавати. Мешканці будуть мати комфорт вже сьогодні. Ми ставимо собі за пріоритет електротранспорт. Із Міжнародною фінансовою корпорацією також говорили про закупівлю 100 електробусів для міста».

Міський голова зазначив: «Ми повинні голосувати за тролейбуси та трамваї, будемо переконувати про електробуси. Компанія «Електрон» тестує сьогодні новий якісний електробус. Якщо він пройде атестацію, ми будемо його купувати. Ми підтримуємо нашого виробника, але його б’ють з усіх сторін. Я хочу, щоб в тому тендері брав участь «Електрон», – це робочі місця і зарплата наших львів’ян».

Більше подробиць опублікували на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 22 жовтня 2018 р.

Гривня подешевшала на 15 копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 28,1820 за долар (у п’ятницю – 28,0366) та 32,3248 – за євро (в п’ятницю – 32,2562).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 198

09:00 19 жовтня 2018 р.

Гривня подешевшала на 12 копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні четвер гривні за долар (у четвер – 27,9169) та 32,2562 – за євро (в четвер – 32,1882).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 330