Депутати ЛМР затвердили ставки оренди міських приміщень у Львові

17:15 27 квітня 2017 р.

У четвер на пленарному засіданні сесії міськради, зокрема, були ухвалені рішення про внесення змін до ухвали міської ради від 7 червня 2007 року № 897 «Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади Львова».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, у Львівській міськраді. У ній також конкретизували: «Зміни передбачають встановлення орендних ставок для двох видів орендарів. Депутати Львівської міської ради підтримали це рішення більшістю голосів».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич пояснила: «Ми встановлюємо ставки для двох видів орендарів. Для суб’єктів господарювання, що проводять діяльність у сфері права, встановлюємо орендну ставку 16% (відповідно до вимог чинного законодавства). Також встановлюємо орендну ставку в розмірі 1% на надання в оренду приміщень для розміщення органів управління ОСББ!.

Чиновник також зазначила: «Ще вносимо доповнення до ухвали, де надаємо можливість наданням рішення сесії надати суб’єктам господарювання, які без договірних відносин використовують об’єкт оренди більше трьох років. Ми часто маємо ситуацію, коли є договір оренди і є укладений в законний спосіб договір суборенди. Бувають випадки, коли орендар банкрутує, припиняє діяльність чи з ним стаються інші не дуже приємні ситуації. Пропонуємо в таких випадках заміняти сторону в договорі окремим рішенням ради за умови, що вся процедура була дотримана відповідно до чинного законодавства та нормативних актів Львівської міської ради».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу