Депутат розкрив схеми приватизації у Львівській облраді

14:36 18 вересня 2017 р.

Продаж комунального майна Львівської облради через аукціони та конкурси все одно дає змогу шахраям викуповувати його в непрозорий спосіб.

Про це сьогодні,18 вересня, під час прес-конференції на тему:

«Невиконання обласних програм, регламент диктатури, земельні амбіції управління комунального майна і тіньові аукціони – Львівська облрада розпочинає новий сезон», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник голови фракції у «Самопоміч» у Львівській обласній раді Роман Кізима.

- Я їх називаю «аукціони закритого типу». Ми зараз перевіряємо два конкурси, де, за непідтвердженою інформацією, було два учасники, в яких адреса реєстрації збігається, - каже він.

Натомість депутат Львівської облради пропонує проводити конкурси з продажу комунального майна на майданчику Prozzoro.

- Ми фіксуємо факти, коли робоча група прискіпливо оцінює роботу установи, яка розташована на привабливій земельній ділянці у Львові та приймає рішення, що керівник цієї установи погано працює. Його звільняють, призначають іншого. І через деякий час приймається рішення про реорганізацію цієї установи та вивільнення приміщень. А потім ці приміщення продаються. В ліпшому разі – в конкурсний спосіб, в гіршому – шляхом викупу, тому що з’являється орендар, який за три місяці до викупу взяв об’єкт в оренду,  -

Роман Кізима розпогвідає, які схеми використовують, аби створити видимість дотримання закону.

Його колега, представник фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Тетяна Письменна та член земельної комісії підтвердила, що управління комунального майна ЛОДА вже подало на розгляд комісії кілька земельних питань.

- Хочуть виготовити технічну документацію на землі. Перше питання – чому це робить управління комунальної власності? Друге – чому це управління вирішило, що місцеві громади не мають бажання розпоряджатися власною землею? Ці землі дуже непогані: в центрі Львові, в центрі Брюховичів, - депутат стверджує, що це є порушенням Земельного Кодексу.

За її словами, місцеві ради вже виготовляють документи на ці земельні ділянки. Проте облрада чомусь на це не звертає уваги.
 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:52 4 грудня 2020 р.

Призначено нового директора Львівського локомотиворемонтного заводу

АТ «Укрзалізниця» призначила тимчасово виконуючим обов'язки генерального директора ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» (ЛЛРЗ) Олександра Стадницького, якого з 3 грудня цього року призначено заступником гендиректора ЛЛРЗ терміном на один рік.

Рубрика: Економіка

16:36 4 грудня 2020 р.

ФОПів звільнили на півроку від сплати єдиного податку та ЄСВ — Рада прийняла закон

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2" (№ 4430 від 26.11.2020 р.).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу