Депутат розкрив схеми приватизації у Львівській облраді

14:36 18 вересня 2017 р.

Продаж комунального майна Львівської облради через аукціони та конкурси все одно дає змогу шахраям викуповувати його в непрозорий спосіб.

Про це сьогодні,18 вересня, під час прес-конференції на тему:

«Невиконання обласних програм, регламент диктатури, земельні амбіції управління комунального майна і тіньові аукціони – Львівська облрада розпочинає новий сезон», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник голови фракції у «Самопоміч» у Львівській обласній раді Роман Кізима.

- Я їх називаю «аукціони закритого типу». Ми зараз перевіряємо два конкурси, де, за непідтвердженою інформацією, було два учасники, в яких адреса реєстрації збігається, - каже він.

Натомість депутат Львівської облради пропонує проводити конкурси з продажу комунального майна на майданчику Prozzoro.

- Ми фіксуємо факти, коли робоча група прискіпливо оцінює роботу установи, яка розташована на привабливій земельній ділянці у Львові та приймає рішення, що керівник цієї установи погано працює. Його звільняють, призначають іншого. І через деякий час приймається рішення про реорганізацію цієї установи та вивільнення приміщень. А потім ці приміщення продаються. В ліпшому разі – в конкурсний спосіб, в гіршому – шляхом викупу, тому що з’являється орендар, який за три місяці до викупу взяв об’єкт в оренду,  -

Роман Кізима розпогвідає, які схеми використовують, аби створити видимість дотримання закону.

Його колега, представник фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Тетяна Письменна та член земельної комісії підтвердила, що управління комунального майна ЛОДА вже подало на розгляд комісії кілька земельних питань.

- Хочуть виготовити технічну документацію на землі. Перше питання – чому це робить управління комунальної власності? Друге – чому це управління вирішило, що місцеві громади не мають бажання розпоряджатися власною землею? Ці землі дуже непогані: в центрі Львові, в центрі Брюховичів, - депутат стверджує, що це є порушенням Земельного Кодексу.

За її словами, місцеві ради вже виготовляють документи на ці земельні ділянки. Проте облрада чомусь на це не звертає уваги.
 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

01:07 19 січня 2022 р.

Торік у Львові запрацювало ще 90 ІТ-компаній

У 2021 році у Львові розпочали працювати 90 ІТ-компаній. Завдяки цьому кількість ІТ-фірм у місті вперше перетнула позначку у пів тисячі – зараз їх 511.

Рубрика: Економіка

14:04 17 січня 2022 р.

Дорога в с. Миклашів та захист від підтоплення в с. Підберізці коштує 19 млн грн. Хто робитиме

Підберізцівська сільська рада в кінці грудня 2021 року уклала дві угоди на загальну суму 19,1 млн грн з приватною підприємицею Мар’яною Грицько на капітальний ремонт дороги в селі Миклашів та роботи із захисту від підтоплення в селі Підберізці. За підряди підприємиця змагалась зі своїм односельчанином, який подав схожі документи.

Рубрика: Економіка

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу