Депозити на три місяці в гривні – найбезпечніші, – експерти

14:13 16 квітня 2015 р.

Довіру до банку, якому варто довіряти свої заощадження, експерти радять визначати за допомогою кількох головних критеріїв.

Про це сьогодні, 16 квітня, під час засідання Фінансового клубу на тему: «Депозитні вклади: забрати не можна залишити. Думка експертів», який відбувся у Львівському прес-клубі, повідомив фінансовий експерт зі Львова Сергій Соломчак.

- Це має бути один з великих банків, який входить, хоча би, в першу і другу групу банків; банк, який має розвинену мережу, тобто системний банк. Звичайно, треба зважати і на фінансові показники банку: чи він працює з прибутком, на показники ліквідності. Але це недоступно простому споживачу. Це знає тільки Нацбанк, який, за результатами цих показників, створює рейтинги, на які також ми маємо звертати увагу, - каже Сергій Соломчак.

Щодо суб’єктивних показників, то це – фінансова дисципліна банку, платіжна дисципліна.
- На сьогодні це не закрита інформація, є інтернетджерела, зі знайомими спілкуємося: як банк проводить платежі, як віддає депозитні кошти, чи вчасно проводить свої зобов’язання, - каже експерт.

Щоби не дуже хвилюватися, то краще відкривати короткострокові гривневі депозити на три місяці, коли ще можна якось спрогнозувати тенденції на ринку.  А ось валютні можуть бути від року і довше, радить експерт.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу