Депозити на три місяці в гривні – найбезпечніші, – експерти

14:13 16 квітня 2015 р.

Довіру до банку, якому варто довіряти свої заощадження, експерти радять визначати за допомогою кількох головних критеріїв.

Про це сьогодні, 16 квітня, під час засідання Фінансового клубу на тему: «Депозитні вклади: забрати не можна залишити. Думка експертів», який відбувся у Львівському прес-клубі, повідомив фінансовий експерт зі Львова Сергій Соломчак.

- Це має бути один з великих банків, який входить, хоча би, в першу і другу групу банків; банк, який має розвинену мережу, тобто системний банк. Звичайно, треба зважати і на фінансові показники банку: чи він працює з прибутком, на показники ліквідності. Але це недоступно простому споживачу. Це знає тільки Нацбанк, який, за результатами цих показників, створює рейтинги, на які також ми маємо звертати увагу, - каже Сергій Соломчак.

Щодо суб’єктивних показників, то це – фінансова дисципліна банку, платіжна дисципліна.
- На сьогодні це не закрита інформація, є інтернетджерела, зі знайомими спілкуємося: як банк проводить платежі, як віддає депозитні кошти, чи вчасно проводить свої зобов’язання, - каже експерт.

Щоби не дуже хвилюватися, то краще відкривати короткострокові гривневі депозити на три місяці, коли ще можна якось спрогнозувати тенденції на ринку.  А ось валютні можуть бути від року і довше, радить експерт.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

23:30 1 липня 2022 р.

Україна і Польща запровадять спільний контроль осіб, транспортних засобів і товарів на кордоні

Спільний контроль на українсько-польській ділянці кордону здійснюється у чотирьох із восьми пунктів пропуску для автомобільного сполучення («Устилуг», «Смільниця», «Грушів», «Угринів»).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу