Депозитні вклади в Глобус Банку: що врахувати під час відкриття рахунку

14:30 17 червня 2024 р.

Фото до новини

Відкрийте депозит онлайн за 5 хвилин, отримуйте до 17% річних у гривні та до 3% у валюті. Гарантія Фонду гарантування вкладів, зручне управління в мобільному додатку GlobusPlus.

Депозитні вклади — чудова можливість зберегти кошти та мінімізувати вплив інфляції. Часом вони навіть дозволяють суттєво примножити капітал, якщо сума внеску значна, а умови передбачають обмеження на зняття коштів.

Щоб вигідно вкласти гроші, сьогодні необов’язково навіть бути фізично присутнім у відділенні банку. Більшість фінансових установ пропонує своїм клієнтам мобільні застосунки, що дають змогу керувати грошима, не підводячись із дивану. Одним із таких є онлайн-застосунок Globus Plus, завдяки якому ви можете стати клієнтом одного з провідних українських банків.

Важливі моменти для оформлення депозиту: на що звертати увагу

Розмістити банківський депозит нескладно, але, щоб отримати максимальну вигоду, варто розібратися в декількох моментах:

  1. Одним із ключових чинників є відсоткові ставки за депозитом. Що вища ставка, то більше можна заробити в підсумку. Банк Globus пропонує різні варіанти депозитів із відсотковими ставками до 17% річних у гривні та до 3% у євровалюті та доларах США.
  2. Необхідно враховувати валюту депозиту. В Глобус Банку приймаються вклади в гривнях, євро та доларах, причому вклади в національній валюті забезпечують досить високий дохід.
  3. Оптимальним терміном розміщення депозиту вважається рік, оскільки це полегшує можливість реагувати на зміни ситуації та переглядати умови договору. У Globus можливе укладення договору на термін від 32 до 731 днів у гривні, 93–1825 днів — у доларах та євро.
  4. Не менш важливо звернути увагу на гарантії збереження депозиту. Глобус Банк є учасником фонду гарантування вкладів, який забезпечує повернення коштів у разі банкрутства.

Щоб позбавити клієнтів спокуси припинити накопичення та витрати гроші на побутові справи, спеціалісти банку вирішили заборонити часткове зняття коштів та дострокове розірвання договору. А ось виплата відсотків проводиться вчасно. Гроші можна щомісячно отримати в будь-якому відділенні банку або зарахувати на рахунок «Онлайн для виплат» у тій валюті, в якій відкрито депозит.


кредитна карта онлайн

Як відкривати депозит онлайн

Зробити це можна буквально в декілька кліків. Вам потрібно:

  • завантажити та встановити на свій смартфон банківський онлайн-застосунок GlobusPlus;
  • зайти в застосунок та зареєструватися;
  • знайти на екрані смартфона вкладку «Депозити» та натиснути на кнопку «Відкрити депозит»;
  • вибрати валюту, у якій будуть заощаджуватися кошти, вказати суму та бажаний термін розміщення;
  • підтвердити оформлення та внести гроші.

Мінімальна сума внеску складає 1000 грн або 200 доларів чи євро. Верхньої планки не встановлено, тож вносити можна скільки завгодно. Вклади у гривні можна поповнювати в перші 30 днів із моменту відкриття депозиту на суму до 1 млн гривень. Депозити у валюті поповнювати дозволяється протягом усього терміну дії договору, проте максимальна сума не може перевищувати 200% від початкової суми вкладу. Продовження строку дії договору виконується автоматично, але від цієї послуги можна відмовитися, повідомивши про це банк у будь-який момент, крім останнього дня чинності депозиту.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів