Департамент Львівської ОДА схвалив 16 проектів «Питна вода»

10:00 24 квітня 2017 р.

На будівництво й реконструкції водогонів та водопровідних мереж спрямують14,98 млн. гривень.

У Львівській облдержадміністрації повідомили вчора, 23 квітня, що її департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства відібрав за результатами конкурсу по відбору інвестиційних проектів у межах реалізації програми «Питна вода» на 2012 - 2020 роки у Львівській області 16 проектів із будівництва та реконструкції водогонів та водопровідних мереж, а також затвердили перелік проектів на суму 14,98 млн. гривень, які реалізують в Бориславі, Дрогобичі, Трускавці й Брюховичах та в населених пунктах Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського Пустомитівського, Самбірського, Старосамбірського та Яворівського районів. Їх фінансування таких проектів здійснюватимуть з різних джерел: 10 млн. гривень – кошти обласного бюджету, 4,92 млн. гривень – кошти місцевих бюджетів та 0,06 млн. гривень – інші залучені кошти.

Про це поінформували в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Реалізація зазначених проектів поступово вирішує проблему забезпечення населення області якісним питним водопостачанням».

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу