Черги з легкових автомобілів на польсько-українському кордоні: українці купують у Польщі дешеві машини

20:25 10 травня 2022 р.

Фото до новини

Через велику кількість автомобілів, які українці купують і привозять до своєї країни, на прикордонних переходах утворюються черги.

Минулої доби на польсько-українському прикордонному переході в Дорогуську водіям легкових автомобілів довелося чекати довгі години на виїзд із Польщі.

Про це поінформувала Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Як повідомив Станіслав Бучацький з Інституту досліджень авторинку України, ситуація виникає через тимчасове скасування мит. «Це результат м’якшого закону», – сказав експерт. Він додав, що, крім мита, у зв'язку з війною в Україні тимчасово скасовано також акциз і ПДВ.

До скасування мит: у випадку з дешевшими автомобілями з великими двигунами – українське мито перевищувало вартість автомобіля. Тепер ситуація змінилася.

Працівник одного з автосалонів у Любліні зазначив, що українці переважно купують автомобілі в ціновому діапазоні 10-15 тисяч.

«Купують масово, в першу чергу, дешеві машини – чим дешевше, тим краще», – повідомив працівник автокомісу і додав, що українці, які купують авто як фізичні особи, повинні зняти його з обліку перед виїздом в Україну.

А ось на виїзд з України, станом на 18.00 10.05.2022, черг перед пунктами пропуску з Польщею немає. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України. 

Нові обмеження: ввезення автомобілів дозволили лише в одному пункті пропуску на Львівщині

Де ліпше перетинати кордон з легковиками і вантажівками, - начальник ЛОВА

Зловмисники зібрали дані про близько тисячу водійських посвідчень: під виглядом перевірки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів