Через Біржу співпраці у Ряшеві можна було знайти польського партнера

22:13 5 жовтня 2013 р.

  • 0

У приміщенні Ряшівського агентства регіонального розвитку відбулася Біржа співпраці, у якій взяли участь підприємці з перемисько-кросненського підрегіону Підкарпатського воєводства та представники 20 фірм з України та Білорусі,.

Про це нформує

Барбара Боровець з Агентства регіонального розвитку каже, що метою діяльності програми Біржі співпраці є допомога бізнесменам у налагодженні контактів і торговельної співпраці між підприємствами прикордонної зони Польщі, України та Білорусі.

Серед учасників Біржі співпраці були представники торгівлі, виробництва меблів, технологій ІТ, міжнародного автомобільного транспорту та виробники будівельних матеріалів.

З польського боку у Біржі співпраці брали участь підприємці з Перемишля, Коросна, Любачова, Ярослава, Сяника, Пшеворська, Ясла, Бжозова, Леска та інших прикордонних місцевостей.

Біржа співпраці реалізується в рамках проекту «Наука та досвід для бізнесу». Це був її останній етап, раніше такі Біржі співпраці були проведені в Україні та Білорусі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу