Бухгалтерія кубометру газу в Україні - державно-комерційна таємниця

12:22 26 січня 2021 р.

В Уряді не можуть публічно пояснити високу ціну за природний газ і свій регульований тариф.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, із заслуховування якого 26 січня розпочалося пленарне засідання Верховної Ради, не зміг відповісти на запитання, чому при відпускній ціні газу власного видобування у 2 841 грн за тисячу кубометрів, встановленій державним АТ «Укргазвидобування», цим газом не балансується ціна газу для населення, яка нині встановлена урядом у 6 990 грн.

Слово було передано в.о. міністра енергетики України Юрію Вітренку.

За словами останнього, НАК «Нафтогаз» основні обсяги газу закачував у сховища у той час, коли Україна готувалась до газової війни з Росією.

«Це було восени перед опалювальним сезоном 2019-2020 років, і закачувався цей газ, на жаль, за ціною, яка не була низькою, як влітку 2020 року», - зазначив в.о. міністра енергетики.

26 січня відбулося перше у 2021 році пленарне засідання Верховної Ради. 

Денис Шмигаль зазначив, що до весни влада планує розробити і запровадити річний продукт для газорозподільчих компаній – тобто ціна на постачання газу буде встановлюватися на рік, а не буде змінюватися від сезонних коливань ціни на ринку. Прем’єр вважає, що такий принцип дозволить встановити справедливі і зрозумілі тарифи для людей.

dailylviv.com

До теми

14:52 24 лютого 2021 р.

На Боржавських полонинах інвестори хочуть збудувати 7 курортів: інвестовано 25 млн євро

Роботи розпочнуться вже цьогоріч, заявив на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Інфраструктура” юридичний консультант компанії “Боржава Есет” Юрій Чижмарь.

Рубрика: Економіка

19:20 23 лютого 2021 р.

Суд заборонив Львівгаз збуту виставляти споживачам платіжки за газ

Найбільшому постачальнику газу Львівської області, компанії «Львівгаз збут» заборонили виставляти рахунки населенню за спожитий газ. Таке рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва за позовом державної компанії «Нафтогаз України» до НКРЕКП, «Львівгаз збуту» та низки інших газопостачальних компаній з групи «Регіональна газова компанія» Дмитра Фірташа.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу