Блокування податкових накладних з 1 липня можна оскаржувати в суді

14:30 27 червня 2017 р.

За кілька днів, а саме – 1 липня в Україні вступить в дію наказ Мінфіну №567 від 13.06.2017 і розпочнеться блокування або, іншими словами, призупинення реєстрацій податкових накладних.

Про це сьогодні, 27 червня, під час відеопрограми «Бухгалтерська правда», яка відбулася у Львівському прес-клубі, нагадала партнер компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

- Якщо уважно прочитати цей наказ, то робимо висновки, що багатьох наших бухгалтерів та платників ПДВ це би не мало зачепити.

Блокуватимуть тільки реально ризикові операції, - каже вона.

Нагадаємо, кого не будуть блокувати.

1. Якщо накладна реєструється на покупця-особу не платника ПДВ.
2. Якщо обсяг постачання у поточному місяці становить менше 500 тисяч гривень без ПДВ та керівник, посадова особа такого платника, займає аналогічну посаду менше, ніж у чотирьох платників податків.
3. Якщо загальна сума сплачених у 2016 році на позабюджетні рахунки до ПФ та ФЗДСС сум ЄСВ і до зведеного бюджету податків та зборів платником податків становить не більше 5 млн грн.

Але, навіть якщо податкову накладну заблокують, то підприємець матиме можливість оскаржувати такі дії податківців.

- Спочатку ви надасьте контролюючим органам додаткові документи. Вони проаналізують і все ж відмовлять в реєстрації податкової накладної. І лише ця відмова є підставою, щоби піти в суд і оскаржувати дії фіскалів, - пояснює фахівець.

dailylviv.com

До теми

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

13:47 22 вересня 2020 р.

Мікропідприємці у Львові вимагають у Києва захистити спрощену систему (відео)

Сьогодні, 22 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Захистимо спрощену систему оподаткування! Підприємці Львівщини вимагають термінового розгляду у Верховній Раді законопроєктів 3853-1(2) та 3993".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу