Блокування податкових накладних з 1 липня можна оскаржувати в суді

14:30 27 червня 2017 р.

За кілька днів, а саме – 1 липня в Україні вступить в дію наказ Мінфіну №567 від 13.06.2017 і розпочнеться блокування або, іншими словами, призупинення реєстрацій податкових накладних.

Про це сьогодні, 27 червня, під час відеопрограми «Бухгалтерська правда», яка відбулася у Львівському прес-клубі, нагадала партнер компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

- Якщо уважно прочитати цей наказ, то робимо висновки, що багатьох наших бухгалтерів та платників ПДВ це би не мало зачепити.

Блокуватимуть тільки реально ризикові операції, - каже вона.

Нагадаємо, кого не будуть блокувати.

1. Якщо накладна реєструється на покупця-особу не платника ПДВ.
2. Якщо обсяг постачання у поточному місяці становить менше 500 тисяч гривень без ПДВ та керівник, посадова особа такого платника, займає аналогічну посаду менше, ніж у чотирьох платників податків.
3. Якщо загальна сума сплачених у 2016 році на позабюджетні рахунки до ПФ та ФЗДСС сум ЄСВ і до зведеного бюджету податків та зборів платником податків становить не більше 5 млн грн.

Але, навіть якщо податкову накладну заблокують, то підприємець матиме можливість оскаржувати такі дії податківців.

- Спочатку ви надасьте контролюючим органам додаткові документи. Вони проаналізують і все ж відмовлять в реєстрації податкової накладної. І лише ця відмова є підставою, щоби піти в суд і оскаржувати дії фіскалів, - пояснює фахівець.

dailylviv.com

До теми

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу