Біля Львова збудують ще один "Епіцентр"

19:24 2 грудня 2020 р.

Керівництво компанії “Епіцентр” планує побудувати в Сокільниках Пустомитівського району потужний торговельний комплекс. На підприємстві створять 2200 робочих місць.

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі очільників компанії із головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким, інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

“Це буде сучасний торговельний центр із відкритими фасадами, де побудуємо перший регіональний логістичний комплекс за аналогією логістичних складів компанії Amazon. Адже сьогодні торгівля без логістики неможлива.  У будівництво плануємо залучити 2,9 мільярди гривень. У торговельному центрі працюватиме 700 людей і ще півтори тисячі – у фулфілмент-центрі. Ми сплачуватимемо майже 200 мільйонів гривень податків щорічно у бюджети різних рівнів”, – зазначив генеральний директор компанії “Епіцентр” Петро Михайлишин.

Новий логістичний центр має зменшити навантаження на працівників торгового центру, а також збільшить точність та швидкість виконання онлайн замовлень.

“На першому поверсі розмістимо торговельний магазин, а на другому та третьому - логістичний центр. Близько чотирьох років тому “Епіцентр” розпочав займатись онлайн торгівлею і пройшло не багато часу, як ми зрозуміли, що наші торговельні центри до цього не були готові, попри те що маємо і товари, і транспорт. Ми почали вивчати досвід інших компаній і власне вирішили побудувати цей логістичний центр. У нас виходить амбітний і унікальний проект. Складська площа матиме близько 230 тисяч м2. Центр буде автоматизованим, люди виконуватимуть певні операції, а усі товаропотоки ми з’єднаємо конвеєрними системами. На об’єкті також плануємо встановити сортувальну систему.  Якщо зараз у Львові є 4 торговельні центри,  то товарна кількість  цього об'єкту буде в два з половиною рази більшою, ніж у всіх інших, взятих разом. Артикульна -  близько 2 мільйонів позицій товару. Наша ціль забезпечити покупців якісним сервісом та швидкою доставкою”,   – розповів заступник генерального директора з логістики Василь Лудчак.

Зі свого боку очільник області запевнив інвесторів у сприянні щодо реалізації цього масштабного об’єкту.

“Ми підтримуємо бізнес, який прагне залучати інвестиції на Львівщину та розвивати наш регіон.  Нові підприємства – це робочі місця для мешканців, поповнення бюджету, яке у свою чергу сприятиме розвитку області”, – наголосив Максим Козицький.

Будівництво об’єкту планують завершити до кінця 2021 року.

Понад 2 тисячі підприємців малого бізнесу Львівщини підуть на Київ за свої права

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу