Безпересадковий вагон «Київ-Вроцлав» буде курсувати через Львів

17:10 5 грудня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lowcostavia.com.ua

У суботу, 8 грудня, розпочнуть курсувати нові безпересадкові вагони «Київ-Вроцлав».

У зв’язку зі збільшенням попиту, в новому графіку пасажирського руху «Укрзалізниці» курсуватиме 40 міжнародних поїздів. 20 із них – до країн Європи.

Зокрема, безпересадковий вагон «Київ-Вроцлав» вирушатиме у складі поїздів №749/51-52/750 зі столиці України з 8 грудня щодня о 14:07. А прибуватиме до Вроцлава наступного дня об 11:25.

У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30. А прибуватиме до Києва наступного дня о 17:14.

Нові безпересадкові вагони курсуватимуть із зупинками. Зокрема – на станціях Львів, Перемишль, Краків та Люблинець.

«Крім того, у новому графіку руху пасажирські поїзди курсуватимуть до низки важливих туристичних та бізнесових центрів Європи. Зокрема, до Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухареста, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інших», – зазначив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

За його словами, попит на залізничні перевезення до країн ЄС зростає, тому Укрзалізниця розвиває міжнародне сполучення. «За 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла 389,1 тисячі пасажирів до країн ЄС. Це майже вдвічі перевищує відповідні показники минулого року. Загалом перевезли на 184 тисяч пасажирів більше», – поінформував Євген Кравцов.

Найпопулярнішим напрямком залишається «Київ-Перемишль». У напрямку Польщі поїзд №715 курсує завантаженим на 63%, а поїзд № 705 – на 77%.

За 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла майже 300 тисяч пасажирів до Перемишля проти 150 тисяч пасажирів – показника 11 місяців минулого року. Також великим попитом користується поїзд №67 «Київ-Варшава», яким за 11 місяців цього року скористалося майже 27,5 тисячі пасажирів, а поїзд у середньому заповнений на 81%, що на 14 тисяч пасажирів більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-центрі «Укрзалізниці».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу