Автобуси «МАЗ» можуть з’явитися на вулицях Львова 17-го вересня

14:20 12 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив: «Ми плануємо, що з понеділка ці автобуси вже будуть виходити на маршрути».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив у середу, 12 вересня: «Отримали перші 16 автобусів, нових, це ««МАЗ» ». До кінця місяця загалом маємо отримати 30, а п’ять має дати «Електрон». Все йде за графіком. До кінця року 150 автобусів має бути на АТП-1. Було питання, куди підуть нові автобуси – на ті маршрути, які обслуговує АТП-1 – це №46, №47 та №16. Наше завдання – щоб по усіх маршрутах було чітке дотримання графіку, комфорт для мешканців. Бо їхати в новому автобусі набагато комфортніше, ніж ти їздиш на «триколісному». Я задоволений, дякую «Укргазбанку», який виконує свої зобов’язання, бо ми купуємо цей транспорт у партнерстві – кошти міської ради, банківські кошти. Ми це все взяли у лізинг. На Рясне також будемо додавати кількість машин і кількість буде такою, яка має бути за планом».

Андрій Садовий також розповів: «Ми до п’ятниці очікуємо подачі документів по конкурсу, який ми оголосили на перевезення. Ми тоді зможемо зовсім по-новому розподілити ринок, буде збільшена доля АТП-1, власне, в цій долі основними будуть нові автобуси. Ми зараз фіналізуємо технічне завдання на новий тендер по тролейбусах. Плануємо у вересні-жовтні оголошувати тендер на 50 тролейбусів».

Міський голова доповнив: «Трамваї, які приходять, також себе достатньо якісно показують. Всі технічні рішення ми знайшли, хоча було багато дискусій. Ми очікуємо, що до кінця року і 30 трамваїв мали би виїхати на львівські маршрути. Це надзвичайно великий об’єм транспорту, який дасть людям відчуття гідності та поваги».

Андрій Садовий також зауважив: «Комплектуючі, що »МАЗ» у, що «Електрону» є західні. Якщо брати «МАЗ» – то двигун німецький, коробка німецька, ходова вся німецька, навіть частина комплектуючих є львівська, з «Електрону».

Міський голова також запевнив: «Україна – це чи не єдина країна в світі, де нема експертно-кредитної агенції. Якщо, наприклад, «МАЗ»  виробляє продукцію, то він від свого уряду отримує максимально пільгове кредитування. Коли «Електрон» йде в банк, то він бере кредит від 18-19%. Ось різниця. Якщо держава підтримує свого виробника, то є результат. Ми дали замовлення Електрону, щоб вони зробили 50 автобусів, бо для мене принципово важливо мати якісне виробництво в Україні».

Андрій Садовий також зауважив: «Це має стосуватись усіх галузей економіки нашого життя. Якщо ми не будемо мати власного виробника, тоді хто платити податки буде, де будуть працювати наші люди? Я переконаний, що держава повинна створити експортно-кредитну агенцію, бо ми стоїмо в одному ряду з Албанією та Молдовою. Як нам вигравати конкуренцію? «Електрон» може барит участь у тендерах на поставку трамваїв, тролейбусів, автобусів в інші країни світу, але як йому змагатись, коли його ціна вже апріорі на 10-15% є не конкурентною по ціні з іншими виробниками в інших країнах.

Міський голова також запевнив: «Ми плануємо, що з понеділка ці автобуси вже будуть виходити на маршрути. Тобто, з наступного тижня, зараз проходять вже останні моменти адаптації, бо їх треба застрахувати, і банк має все перевірити, бо вони коштують не дешево».

Про це повідомили в середу, 12 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:15 12 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, чому не вимикають опалення у Львові

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, наразі тепло вимикати не будуть, оскільки з середи прогнозують похолодання.

Рубрика: Економіка

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу