Автобуси без «GPS» у Львові не курсуватимуть

17:40 13 вересня 2018 р.

  • 0
  • 693


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Наявність у перевізника «GPS»-системи, встановленої на транспортних засобах, – умова конкурсу визначення перевізників на міських автобусних маршрутах».

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «В додаткових умовах до оголошеного конкурсу на визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування у Львові чітко прописано про «наявність у перевізника «GPS»-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах загального користування, з обов’язковим технічним забезпеченням передачі даних в центр керування руху». Про це інформує в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика».

Олег Партика також поінформував: «Загалом, усі автобуси обладнані «GPS»-трекерами. Перевізники мають укладені договори з відповідними організаціями. І в разі поламки «GPS»-трекера, їх оперативно ремонтують. Якщо не можуть на місці відремонтувати (збій системи чи більш складні поломки), тоді трекер відправляють на завод для ремонту. Але насправді відсоток несправних трекерів невеликий».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:00 16 лютого 2019 р.

Гривня подешевшала на сім копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 27,25 за долар та 30,68 за євро.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 342

16:48 15 лютого 2019 р.

На Львівщині отримуватимуть за оренду земель більше коштів

За результатами перших цього року земельних торгів, які відбулися у січні й лютому, продано право оренди 11 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною площею 135,7 га для ведення товарного сільгоспвиробництва й фермерського господарства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 477

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу