Автобуси без «GPS» у Львові не курсуватимуть

17:40 13 вересня 2018 р.

  • 0
  • 483


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Наявність у перевізника «GPS»-системи, встановленої на транспортних засобах, – умова конкурсу визначення перевізників на міських автобусних маршрутах».

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «В додаткових умовах до оголошеного конкурсу на визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування у Львові чітко прописано про «наявність у перевізника «GPS»-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах загального користування, з обов’язковим технічним забезпеченням передачі даних в центр керування руху». Про це інформує в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика».

Олег Партика також поінформував: «Загалом, усі автобуси обладнані «GPS»-трекерами. Перевізники мають укладені договори з відповідними організаціями. І в разі поламки «GPS»-трекера, їх оперативно ремонтують. Якщо не можуть на місці відремонтувати (збій системи чи більш складні поломки), тоді трекер відправляють на завод для ремонту. Але насправді відсоток несправних трекерів невеликий».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:15 21 вересня 2018 р.

Уряд планує підвищити акцизи на сигарети

Уряд України підготував новий план підвищення акцизів на тютюн з січня 2019 року, середня ціна пачки сигарет становитиме приблизно 36 гривень.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 450

15:15 21 вересня 2018 р.

СБ планує розширювати свою діяльність на Львівщині

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся в п’ятницю, 21 вересня, з представниками Світового Банку та Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні задля узгодження питань двостороннього співробітництва.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 756

ВІДЕОКАНАЛ