Авіакомпанія «Мотор Січ» розпочала виконання рейсів «Київ-Львів-Ужгород»

09:10 16 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/LvivAirport

Авіакомпанія «Мотор Січ» розпочала виконання польотів за маршрутом «Київ-Львів-Ужгород».

Про це повідомили в Міжнародному аеропорту «Львів», де також розповіли: «Рейси виконуватимуться один раз в тиждень по п’ятницях. Виліт з Міжнародного аеропорту «Львів» – о 12.30, прибуття в аеропорт «Ужгород» – о 13.10. Зворотний виліт з Ужгорода – о 13.50, прибуття до Львова – о 14.30. Рейси будуть виконуватись на літаку АН-24 місткістю 48-52 пасажири».

«Завдяки зручному розкладу, рейс зв’яже Київ з Ужгородом (з пересадкою у Львові).  Квитки на нові рейси вже у продажу на сайті авіакомпанії «Мотор Січ» та в всіх туристичних агентствах. Вартість – 1259 гривень. Це другий напрямок, який з’єднує аеропорт «Львів» з містами України. Тепер,окрім Києва, літаком зі Львова можна потрапити й до Ужгорода», – поінформували також в аеропорту.

dailylviv.com

До теми

18:22 30 вересня 2020 р.

Чорну касу перевезень облікують: наступного тижня на Львівщині розпочнуть процес запуску електронного квитка

В обласному транспорті Львівщині електронний квиток з’явиться набагато швидше, ніж у самому Львові. Він уже на стадії підписання.

Рубрика: Економіка

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу