Аварійну дорогу Мшанець-Стрілки пообіцяли відремонтувати частково

22:58 17 липня 2020 р.

Мешканці сіл перекрили дорогу Стрілки-Мшанець

Мешканці сіл перекрили дорогу Стрілки-Мшанець
Фото: з Фейсбуку

Впродовж двох тижнів ділянку дороги протяжністю 3,7 км С141704 Мшанець – Стрілки продовжать відновлювати.

Про це сьогодні під час зустрічі домовились представники громади та заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, інформує пресслужба ЛОДА.

«Діалог та співпраця значно дієвіші, ніж протести, тому ми відгукнулися сьогодні на прохання громади про зустріч. Ми домовились з громадою про те, що департамент дорожнього господарства зобов’язується не пізніше серпня цього року продовжити проведення робіт з поточного ремонту автомобільної дороги загальною протяжністю близько 3,7 км. На цій ділянці буде асфальтована дорога», - наголосив Юрій Бучко.

На іншу частину дороги, протяжністю більше 12 км, оголосять тендер та визначать виконавця доріг. Після виділення коштів із Державного дорожнього фонду розпочнеться ремонт довшої ділянки.

Старосамбірська районна державна адміністрація повинна вжити заходів щодо забезпечення прийняття рішень стосовно виділення коштів у сумі 100 000,00 грн. для можливості здійснення департаментом дорожнього господарства процедури закупівлі з метою підготовки до початку ремонтних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт автомобільної дороги С141704 Мшанець – Стрілки на ділянці км 0+000 – км 12+900».

Нагадаємо, селяни 11 гірських сіл Старосамбірського району Львівщині роками домагаються ремонту 17 кілометрів дороги, яка їх з’єднує. Цього разу вдалися до крайніх заходів – перекрили трасу “Львів – Ужгород” та оголосили голодування,

Відео: два дні тому, 15 липня, голові ЛОДА Максиму Козицькому мешканці сіл заблокували проїзд через невирішену проблему з ремонтом дороги.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів